KAPALI 2006-2007 Fiesta 1,4 TDCİ mi Peugeot 206 1,4 HDİ mi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alfhonso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
24,742
35
Marka
Mercedes
Arkadaşlar 27 yaşındayım önümüzdeki ay nasipse araba alacağım, Fiesta 1,4 TDCİ ile Peugeot 206 1,4 HDİ arasında kararsızım, ilk arabam olacak bekarım. Peugeot çok arıza çıkarıyor diyen var, Fiesta o paralara değmez diyen var kararsızım.

Bütçe olarak 25.000'e çıkabileceğim.

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Teşekkürler

Teşekkür ederim sağ olun, araştırmaya devam bakalım 1 ay kadar vaktim var sormaya araştırmaya devam

Pug 206 Fıesta'ya göre pısırık kalıyor. Opel Corsa 1.3 dizel de bakabilirsin. Forumda bir arkadaşta Citroen C2 1.4hdi vardı o da güzel araç bence ona da bak derim.

C2 ilgimi çeken bi araba ama tek kapı olmazı dezavantaj, Fiesta da çok küt araba gibi geliyo ya bi üst kasaya çıkabilsem seviyorum da :confused:

@alfhonso eski diye Focustan kaçmayın derim :)
yeni tüm araçlara taş çıkartır, muazzam kaliteli ve karakterli otomobildir. Fiestaya gelecek olursak sürüş zevki yüksek bir araç ama 1.4 TDCİ motor biraz sorunlu motordur, 206 da kullanılan 1.4 HDİ ile aynı motordur tabi ki 206 ile Fiesta arasında kesinlikle Fiesta..

@alfhonso eski diye Focustan kaçmayın derim :)
yeni tüm araçlara taş çıkartır, muazzam kaliteli ve karakterli otomobildir. Fiestaya gelecek olursak sürüş zevki yüksek bir araç ama 1.4 TDCİ motor biraz sorunlu motordur, 206 da kullanılan 1.4 HDİ ile aynı motordur tabi ki 206 ile Fiesta arasında kesinlikle Fiesta..

Kesinlikle Focus daha iyi olabilir ondan şüphem yok ancak belirtilen modellerde temizi bulabilmek biraz zor, kilometreler uçmuş halde o yüzden riske atmak istemiyorum diyebilirim.
Teşekkürler düşünceniz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...