KAPALI 2010-2011 C5 Almak İstiyorum. Tecrübeliler yardım lütfen / Bütçe 45000

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ToR3y
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ToR3y

Asfalt Kurutucu
2
Yaklaşık 3 aydır c5i inceliyoruz. 2010,2011,2012 modelleri arasında uygun olan 2.el C5 alacağız allah izin verirse.. Bildiğiniz üzere internet üzerinde ve çevrede c5 ile alakalı iyi yorumlardan çok, kötü yorumlar mevcut. Açıkcası o kadar fazla şikayet var ki şu an, o kadar hayalini kurduğum arabayı almaya çekiniyorum. Biz ailecek binebilecek 2.el Fiyat/Performans otomobili düşünüyoruz. İleriye yönelik masraf çıkarır mı? Acaba olumsuz yorumlar, kullanım hatası veya olağan sorunlardanmı yoksa Fransız otomobillerine olan ön yargıdan mı kaynaklanıyor ? Bu hususlar hakkında tecrübeleri olan abilerim/kardeşlerim beni bilgilendirebilir misiniz?

Arabayı ilk çıktığında almıştık 5 senede çıkardığı tek arıza gerçi arızada değil şanzuman bayırlarda titremeye başlamıştı bizde servise götürdük 2000 liralık bir masraf çıkardı 5 senede başkada hiçbir sorunu olmadı ama arabada trim sesleri çoğaldı vites topuzu aşındı arka camlar kapandığında gıcırtı sesi geliyordu ama hala biniyoruz memnun kaldık birde alabilecekseniz manuel alın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...