2010 Model Fd6 Honda civic Direksiyon Arızası

AlperEnd

Alperen Özbütün
Düz Yol Gazcısı
5 Eki 2021
22
17
145
Tekirdağ
Marka
Honda
Abilerim ve kardeşlerim yardımınıza ihtiyacım var. Dün aracımın hiçbir şeyi yokken bugün direksiyon arıza ışığı yaktı ve direksiyon aşırı serleşti tekrar stop edip denememe rağmen sonuç alamadım, ben Çerkezköyde oturuyorum ve Sanayiye gittim fakat sonuç alamadım Çorluya yönlendirdiler Onur Honda bayisine gittim fakat 10 yaş üstü araçlar bir çok prosedür, taahhüt vs dile getirdiler ve parça vb ürünlerin 4-5 ay sonra gelebileceğini söylediler bende Çorlu sanayiye gittim bir kaç yere sordum soruşturdum araç beynini baktıklarında tork sensörü arızası verdi ve parçanın olmadığını söyledi farklı bir yer ise direksiyon kutusu değişmesini söyledi ama hiçbir ne parça sipariş her hangi bir işçilik yaapmadılar sonrasında Esenyurt sanayine geldim bir tanıdıl vasıtasıyla orda da beyinciye gittim ve bunları bunları anlattım o aynı şekilde cevap verdi sonrasında bir başka Honda yetkilisi aynı şekilde Beyinden kaynaklandığını fakat elinde hiç olmadığını söyledi şuan İstanbuldayım herkes bir başka yere yönlendiriyor fakat soruna çare yok zaten yetkili bayii ayrı bi tantana yapıyor. Bu sorunla daha önce karşılaşan varsa lütfen yol gösterebilir mi çünkü çok bariz olmasına rağmen hallolmayan bir sorun :(

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
İkiler Honda özel servis, Altıntepe/İstanbul.
Bostancı sanayide de bir ikiler vardı ama bu üstte yazdığım yere götürüyorduk Hondalarımızı, hatta farklı marka araçları da buraya götürdüğüm çok oldu, sadece Honda servisi olmalarına rağmen ilgileniyorlardı sağ olsunlar. Honda sahibi olsam yetkililerden önce buraya giderdim.

AlperEnd

Alperen Özbütün
Düz Yol Gazcısı
5 Eki 2021
22
17
145
Tekirdağ
Marka
Honda
İkiler Honda özel servis, Altıntepe/İstanbul.
Bostancı sanayide de bir ikiler vardı ama bu üstte yazdığım yere götürüyorduk Hondalarımızı, hatta farklı marka araçları da buraya götürdüğüm çok oldu, sadece Honda servisi olmalarına rağmen ilgileniyorlardı sağ olsunlar. Honda sahibi olsam yetkililerden önce buraya giderdim.
Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle, sorunu hallettim komple beyin değiştirdik ve bir kaç sensör Avcılar Oto Sanayide sağ olsun çok ta iyi ilgilendi Tunç abim, zaten mekanik aksamda bir problem yoktu fazla sıkıntı çıkarmadan halloldu

Cenan

Cenan Ergün
Takipçi
9 May 2023
3
0
10
37
İstanbul
Marka
Honda
Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle, sorunu hallettim komple beyin değiştirdik ve bir kaç sensör Avcılar Oto Sanayide sağ olsun çok ta iyi ilgilendi Tunç abim, zaten mekanik aksamda bir problem yoktu fazla sıkıntı çıkarmadan halloldu
Üstadım aynı sorun bende var. Yaklaşık 3 aydır devam ediyor ve şu ana kadar cebimden 17.000tl çıktı ve ara ara sorun devam ediyor. Nasıl halletiniz sorunu? Bu arada direksiyon beyni ve direksiyon motoru değişti.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım