KAPALI 2012 C180 AMG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TurboCharger

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
39
17
595
90.000-110.000TL arasında otomatik,tercihen benzinli ,4 kişi tatile çıkılabilecek araba arıyoruz.118i baktık ama dediğim gibi 4 kişinin eşyalarını alabileceğini sanmıyorum,babam 218i active tourer istiyor fakat 218i gibi bir arabanın genç bir insana ne kadar uygun olduğunu(olmadığını) az çok anlamışsınızdır.Aklıma bir önceki kasa c180 amg geldi.Araba hakkında görüşleriniz veya verdiğim fiyat aralığında araba tavsiyeniz var ise bekliyorum teşekkürler

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
yaklaşık 2 sene kullandım. zaten yıldızı yeter.. ben arabamın iyi ve sınıfına göre üstün olduğunu zannederdim. gerek yol tutuşu, gerek konforu, gerek performans olarak.

ama başka arabada kullanınca durumun böyle olmadığı gördüm. ödediğiniz para ile aldığınız hizmet kalite tutmuyor. tabi 2.el piyasası çok hızlı

Mercedes alıcaksan bir mercedes hayranı olarak söylemeliyim ki, mercedes e serisinden başlıyor. E kasadan alt kasaları sanki almanlar bakkala çakkala gitmek için üretmiş.

90-100 bin tl bütçeniz varsa, 2011-2012 model a4 tavsiye ederim. Opel insignialar güzel. hafif suv istiyosanız nissan qashqai gerek performans gerek yakıt olarak sizi çok memnun eder

TurboCharger

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
39
17
595
yaklaşık 2 sene kullandım. zaten yıldızı yeter.. ben arabamın iyi ve sınıfına göre üstün olduğunu zannederdim. gerek yol tutuşu, gerek konforu, gerek performans olarak.

ama başka arabada kullanınca durumun böyle olmadığı gördüm. ödediğiniz para ile aldığınız hizmet kalite tutmuyor. tabi 2.el piyasası çok hızlı

Mercedes alıcaksan bir mercedes hayranı olarak söylemeliyim ki, mercedes e serisinden başlıyor. E kasadan alt kasaları sanki almanlar bakkala çakkala gitmek için üretmiş.

90-100 bin tl bütçeniz varsa, 2011-2012 model a4 tavsiye ederim. Opel insignialar güzel. hafif suv istiyosanız nissan qashqai gerek performans gerek yakıt olarak sizi çok memnun eder
Hocam öncelikle teşekkürler.125.000 tl civarında güzel F30 3 serileri dolaşıyor kafayı ona taktık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım