KAPALI 2012 Fluence 1.5 DCI Business

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Herkese merhaba,
45 - 50 bin TL bandında bir araç almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında temiz dizel sedan araştırması yaptım ve Fluence'de karar kıldım. Hatta bir araç da buldum ancak viraj performansı konusunda çok fazla olumsuz yorum gördüm. Bu biraz kafamı karıştırdı. Tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirebilirse çok sevinirim. Mardka model tavsiyesine de açığım. Herkese hayırlı ramazanlar...

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
899
1
1,717
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
1.5 dci icon edc modelini yaklaşık 80.000 km kullandım. Forumda garaj bölümünde başlığı var. Sorularınızın cevaplarını ordan görebilirsiniz. Hayırlı ramazanlar.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
2 adet fluence sahibi olduk. Tam bir görev adamı herşeyi, çokta iyi olmasa karşılar. Virajlarda çok zorlamadıkça bir sıkıntısını da görmedim.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bende şirket aracı olarak 15k km kullandım. Dynamic versiyon ve Edc di. Viraj arabası değil, o kesin ama güvenlik tehlikesi de yaşatmaz... ama öyle güven de vermez ... genel anlamda parasına göre kötü bir araba değil..

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bende sadece 1 saat kullandım :D EDC 110 Bg olan icon paket , araba resmen yerinden hopluyordu çok atikti , virajda da korkutmadı belkide lastiklerin kaliteli olmasından kaynaklıydı :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım