KAPALI 2013 Linea Actual Plus Hakkında Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ferhan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ferhan

Asfalt Kurutucu
31
Beyler bir araç buldum 103 binde 2013 Linea Actual Plus değişen boya hasar kaydı vs yok fiyat olarak araç sahibi 36.850₺ istiyor sabah gidip bakacağım sizce Actual Plus modeli nasıl dolu boş vs bilgi verirseniz çok sevinirim adam araç başında ufakta olsa pazarlık payı var dedi

Beyler bir araç buldum 103 binde 2013 Linea Actual Plus değişen boya hasar kaydı vs yok fiyat olarak araç sahibi 36.850₺ istiyor sabah gidip bakacağım sizce Actual Plus modeli nasıl dolu boş vs bilgi verirseniz çok sevinirim adam araç başında ufakta olsa pazarlık payı var dedi

Piyasaya göre ucuz ve iş görür, ama hangi motor olduğunu yazmamışsınız.

Arabanızı güle güle kullanın.
Teşekkürler bu arada araç sahibinden muane ve egzoz emisyon kağıdını almadım adam gerek yok dedi senin adına çıkacak vs dedi bu işlem nasıl olacak bilginiz var mı?
Bir sonraki muayenede emisyon ölçümü sırasında onay bandrolünün yapıştırılacağı (ismi egzoz emisyon ruhsatı olabilir) el kadar kağıt için 10 liraya yakın bir ücret ödeyerek temin edeceksiniz. Onun dışında bir değişiklik olmayacaktır.

Arabanızı güle güle kullanın.

Bir sonraki muayenede emisyon ölçümü sırasında onay bandrolünün yapıştırılacağı (ismi egzoz emisyon ruhsatı olabilir) el kadar kağıt için 10 liraya yakın bir ücret ödeyerek temin edeceksiniz. Onun dışında bir değişiklik olmayacaktır.

Öncellikle teşekkür ederim. Rabbim sizlere en iyilerinden nasip etsin. Bu arada bugün öğrendim sorun yokmuş :) ruhsata muane vs yazıları yazıyorlarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...