2015 Audi A5 coupe 2.0 TDİ 190 hp Quattro

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Aracı daha 10 gün önce aldım o yüzden fazla bir şey yazmadan önce fotoğraflarını paylaşıp şimdilik yorum yapmayacağım gün ilerledikçe deneyimlerimi yazmayı düşünüyorum ama şuan söyleyebileceklerim araçtaki Bang&Olufsen ses sistemi beni mest etti Harman kardon kullanmış biri olarak Bang& Olufsenin yanından bile geçemez bence. Kısa bir bilgi vermek gerekirse araç da kaza boya hiç bir şey yok 57.000 kmde fabrika çıkışlı RS5 body kit li bir araç. Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar A5 almayı düşünen arkadaşlar varsa özellikle merak ettiklerini sorabilir.

eksi yönleri:
-geri görüş kamerası yok. (inanılmaz geliyor bana bu model yılında bu sınıfta bir araçta yok ve ilanlara baktım resmen hiç birinde yok enteresan..)

artı yönleri:
-yakıt tüketimi ( 3 kişi klima açık şekilde 6.2 litre ortalamayla fazla trafiksiz hız sınırı 120 ve 90 olacak karışık bir güzergahta gidip gelebildim.)

3zJQo0.jpg

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ama çok yakışıklı duruyor be. Beyaz ve dizel sevmeyen ben bile bunu söyledim :)),

Maşallah maşallah keyifli sürüşler diliyorum

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ah ah sorma... 60 binde bakımı var 3500 TL ön fren disk ve balatalarını duruma göre kampanalarıda değişicem 3500-4000 de o tutuyor :/ pilot sportlar bir sonraki bahara kalsın.

Dışarıda özel servislerde yaptırmayı düşündünüz mü ? 3500 tl çok ciddi rakam. Bir de plaka panjura alınırsa süper durur bence.

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Şuan garantisi var bozmak istemedim yoksa kendim yapardım bakımını zaten.
Plakayı panjura alırsam panjuru değişmem gerekicek çok enteresan bir şekilde tuturulmuş çıkarırsam panjur elimde kalır.

Son düzenleme:

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Gerçi kendim yapamazdım sanırım 60 binde şanzıman yağı değişiyormuş fiyatın uçuk olmasının nedenide buymuş daha önce hiç yapmadım o topa girmezdim sanırım :D

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
899
1
1,717
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Aracınız hayırlı uğurlu olsun.2 hafta önce aracımı vosmer bornovaya götürmüştüm 105.000 bakımı için.Sanırım bu aracı Dod'da gördüm.Hatta üzerinde satıldı yazıyordu.Gerçekten çok güzel bir araç.Kazasız belasız binmek nasip olsun.

Cls 350

Profesör
8 Eyl 2016
57
62
1,060
İzmir
Öncelikle yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Yaklaşık 1 yıl önce bizde de 2012 makyajlı kasa 2.0 dizel a5 vardı ama kasası sportbackdi. Harman kordonu hangi araçta kullandınız bilemiyorum ama bariz bir şekilde bang olufsenden daha iyi. Çünkü aynı dönemde 2012 cls350 aracımız vardı harman kordonlu çok daha iyi bas ve ses kalitesi veriyordu. Bir de a5 in koltukları pek rahat gelmemişti gerçi bizimki baldır destekli değildi ama koltuk konforu açısından memnun değildik. Onun dışında motor dış görünüş kalite olarak cidden iyi bir araç. Tekrardan hayırlı olsun

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Bendeki koltuklar S-line harman kardonu Bmw ve Range Rover da kullandım ve halen kullanıyorum. Audiofill değilim ama biraz müzikten anladığımı düşünüyorum. Yinede sesin tamamen kişiden kişiye değiştiğini düşünüyorum ama bowers & wilkins için hepsinden iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Özellikle şuanki Volvolardaki haliyle.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Maşallah tekerinize taş değmesin. İlk dikkatimi çeken şey plaka oldu. Nasıl oldu acaba bu plaka bu arabaya geçti :D GTR sahipleri falan aramıyor mu hiç plaka için? :D Bu arada panjura taşınması çok iyi olur böyle bi emanet gibi duruyor plaka orada :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım