KAPALI 2016 kia cerato

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yldrm

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
17
11
595
Arkadaşlar yeni cerato 1.6 mpi benzinli otomatik comfort donanım almayı düşünüyoruz görüşlerinizi merak ediyorum

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
Kolay kolay sokakta ya da trafikte göremiyeceğiniz orjinal bir araç tercih etmiş olursunuz. Uzun yıllar binecekseniz güzel bir tercih ama 1-2 yıl içerisinde satmayı düşünüyorsanız 2.elde kaybınız olabilir.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Lpg takılırsa çok iyi olur, benzinde üzer. Tasarım anlamında çok iyi bir araç zaten görüyorum arada filo araçlarını dönüp bakıyorum. Otomatik tork konvertörlü sanırım, 0-100' ü 2 saniyeden fazla yavaşlatmış manuele göre ama pratikte daha iyi bir seçim olur bu şanzıman, özellikle sakin ve şehiriçi kullanılıyorsa. 130 hp 157 nm tork değeri var, tork biraz az yokuşlarda yüklü halde iş aracı tanımaya kalıyor biraz. Bunlar kafanıza takılmıyorsa tercih edilir bence.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
egea sedan LOUNGE1.6E-TORQ AT6 110HP alternatif olarak öneririm size. en dolu versiyonu ve şu an için 3k daha ucuz sizin tercihinizden.. cerato ya gelince Concept Plus DCT1.6L Dizel136 PS seçeneği en mantıklı seçenek fiyat performans açısından. onun dışındakiler bana pek mantıklı gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım