KAPALI 2018 Subaru XV

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mcanerg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
1,710
Marka
BMW
subaru tr sayfasında yeni XV olmasına rağmen ne yurtdışı ne yurtiçinde lansmana denk gelmedim, ben eşime almayı düşünüyorum 1.6 atmosferik biraz güçsüz kalıyor dışında pek negatif yorum görmedim o da Türkiyede bir sorun yurtdışında 2.0 motorla satılıyor, bayilere felan geldi mi? bu araçla ilgili bilgisi olanlardan yorum alabilir miyim? XC40 düşünüyorduk ama 200bin üstü uçuk bir fiyata geleceği söyleniyor bana saçma geldi o büyüklükte bir araç için

Sert bir araba abi.İç trimi de sert süspansiyon sönümleme de sert.Bana kalırsa test sürüşü yapmadıysanız bir yapın derim.Belki siz öyle düşünmeyeceksiniz.autoexpress e göre 2018 in ilk dönemine yetişmeyecek bir makyajmış

Sert bir araba abi.İç trimi de sert süspansiyon sönümleme de sert.Bana kalırsa test sürüşü yapmadıysanız bir yapın derim.Belki siz öyle düşünmeyeceksiniz.autoexpress e göre 2018 in ilk dönemine yetişmeyecek bir makyajmış
Aynı nedenle Ford kugayı elemiştim, kesinlikle bi deyip öyle karar vermek istiyorum, dediğinde haklısın, beni cezbeden sürekli 4çeker boxer motor ve eyesight, ama subaru.tr de fiyatı belli aracın sanmıyorum o kadar gecikeceğini

Aynı nedenle Ford kugayı elemiştim, kesinlikle bi deyip öyle karar vermek istiyorum, dediğinde haklısın, beni cezbeden sürekli 4çeker boxer motor ve eyesight, ama subaru.tr de fiyatı belli aracın sanmıyorum o kadar gecikeceğini
Yani subaru kullandığında ömür boyu sürerim hissi ayrı tabi.Ama bu segmentte de baya bir güçlü rakipleri de var xv nin..Xv sorduğunuz için tercih yapılmış sayıyorum:D Xv avrupa pazarına geç gelebilir ama Subarular Avrupa pazarına daha geç gönderilir çünkü burdaki ağları zayıf makyaj ya da yeni kasanın hemen görülebilecek hatalarını absorbe edip garantiye alıp öyle araba yolluyorlar diye biliyorum

Bugün YouTube da kastamonudaki lansmandan bi video izledim araba hiç fena olmamış teknolojik olarak da baya iyi, sanırım otopark da oradaydı merakla bekliyorum videoyu

Arabanın tek eksiği güzel bir motor. Levorg daki 1.6t koysalardı harika olurdu. Fiyatı da sunduğu donanıma göre fena değilde 0-100 14 sn son hız 175 km gibi veriler görünce bir düşünceye girdim.

Arkadaşlar bu fiyatlarda bu araba eleştiri kabul edemez gibi geliyor 114.000 tl ye eyesight sunan 4x4 vector steeringi olan bir araba gösterin ya rakipsiz bir araba 14 sn 0-100 e takılmak bana absurt geliyor.Bu kadar kusur kadı kızında da olur.

Sadece ona değil buna da takılıyorum. Makyajla limitleri yukarı çektilerse bilemem.
Lastikte bu arabaya özel geliştirilmiş arazi lastiği.

4 mevsim arazi lastiği var üzerinde insaf
The Geolandar G95A HT/S Yokohama tyre has been designed, tested and tuned to the specific requirements set out by Subaru

Bu arabaya özel geliştirilmiş lastikler. Sonuçta bu arabayı alacak biri bu lastik ile alacak. 114k+lastik mi diyelim o zaman ona.

Araziye girilecekse tabii crosstrek başarısı ortada mazda ve honda nın 4 çekerlerini boş bir şey gibi göstermiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...