22.10.2016 Pist Günü Leon TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra herkese iyi forumlar...
22 ekimde ikinci defa piste çıktım aracım tamamen stock leon tdi dsg turanza t001 lastik vardı üzerinde.
kamera açısı için kusura bakmayın iyi yerleştiremedim iyi-kötü yorumlarınızı bekliyorum.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
imkanınız olursa iyi lastikle tekrar çıkın mutlaka. Daha önce arkadaşımın yanında girdim ibiza 1.0 ile. Turanza vardı. Sonra kendim contisportcontact 5 ile girdim fiesta ile. Lastikler işi ciddi derecede değiştiriyor.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
@mecagil yeni sezona premium contact larla çıkmayı düşünüyorum.
benim de gelecek sezon ön arka yapıp bi seans daha çıkma niyetim var. daha fazlasına riske atmam heralde. sportcontact5 ler yumuşak lastik. önden kaymayı min derecede tutmaya çalışmama rağmen sağ önlerde bir miktar zedelenme var. pist sonrası bu durumdaydı
pist sonrası sağ ön.JPG

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
benim de gelecek sezon ön arka yapıp bi seans daha çıkma niyetim var. daha fazlasına riske atmam heralde. sportcontact5 ler yumuşak lastik. önden kaymayı min derecede tutmaya çalışmama rağmen sağ önlerde bir miktar zedelenme var. pist sonrası bu durumdaydı
Ekli dosyayı görüntüle 2218
Hocam CSC5 lerin neresi yumuşak? Bizim Passat da vardı araba baya sertdi daha sonra Michelin alpin pilot a geçtik. Şimdi araba helva gibi ve hava genelde 5 derece oluyor

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Hocam CSC5 lerin neresi yumuşak? Bizim Passat da vardı araba baya sertdi daha sonra Michelin alpin pilot a geçtik. Şimdi araba helva gibi ve hava genelde 5 derece oluyor
o helvalık yanak yumuşaklığından geliyodur. csc5 lerin hamuru çok yumuşak. kolay aşınıyor ve kopuyor. Michelin alpin sportu bilmiyorum ama csc5 in muadili olan michelin pilot sport 4 lerin csc5 lerden daha yumuşak hamurlu olduğunu biliyorum. Ama başta dediğim gibi, hamur sertliği ve yanak sertliği farklı şeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım