230 Bin Liraya Değer mi?| Peugeot 2008 1.2 Active

Herkese Merhaba, bu videomda çok merak ettiğim, fiyatından dolayı da sıkça tercih edilen bir model olan 2008'e baktım.

Araçla ilgili olarak izlenimlerimi paylaşmam gerekirse; 230 bin lira vardiğim bir araçta kol dayama, daha kaliteli malzemeler beklerdim açıkçası, o konuda biraz üzdü. Onun haricinde eğer GT donanımlı alınırsaa gayet mantıklı, güzel bir araç fakat active paketi ile 230 bin lirayı hak ettiğini düşünmüyorum.
Videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayalım 🙃🙋🏻‍♂️

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
230 Bin TL verdiğimiz araçta çok şey bekleyebiliriz ama o aracın gerçek değeri 230 bin değil. Yurt dışında giriş seviyesinde bir B Suv.

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
230 Bin TL verdiğimiz araçta çok şey bekleyebiliriz ama o aracın gerçek değeri 230 bin değil. Yurt dışında giriş seviyesinde bir B Suv.
Öyle fakat aynı fiyat bandında daha fazla donanımı sunan araçlar varken insan sorguluyor daha fazlası olmaz mıydı acaba diye? Zira fazla maliyet olan şeyler değil kol dayama vs.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Şahsi görüşüm artık araçları fiyatlarına göre değilde segmentlerine göre değerlendirmek lazım. Zira gerçek fiyatları en az yarı yarıya daha düşük. Devletin vergi olarak aldığı rakamları araç değeri olarak düşünüp şu özellikte olsaydı demek haksızlık olur. İki taraflı düşünmek lazım. Bu sebeple ben maddiyatım olsa dahi o vergileri karşılığı olmayan bir mala vermektense 5 yaşında aynı fiyata D segment çok daha kaliteli bir mal alırım paramında karşılığını çok daha fazla almış olurum. :)

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Şahsi görüşüm artık araçları fiyatlarına göre değilde segmentlerine göre değerlendirmek lazım. Zira gerçek fiyatları en az yarı yarıya daha düşük. Devletin vergi olarak aldığı rakamları araç değeri olarak düşünüp şu özellikte olsaydı demek haksızlık olur. İki taraflı düşünmek lazım. Bu sebeple ben maddiyatım olsa dahi o vergileri karşılığı olmayan bir mala vermektense 5 yaşında aynı fiyata D segment çok daha kaliteli bir mal alırım paramında karşılığını çok daha fazla almış olurum. :)
+1 maksimum 2014 2015 model daha üst segment dolu dolu bi araba alır keyfime bakarım kafasındayım ben de.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım