KAPALI 25.000TL İlk Araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erengurkale

Taklacı Güvercin
5 Ocak 2019
8
0
285
Bursa
Marka
Yok
Merhabalar,

Bir süredir piyasayı takip ediyorum ve ilk aracım için 25.000TL bütçem var.
Aklımda birkaç araç var fakat sizlerden tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Renault Twingo (1999 ve üzeri)
Citroen Saxo (2000 ve üzeri)

Sahibinden'de gezerken gözüme çarpanlar
Seat Ibiza ve Opel vectra

Araçlar şuanda listemde fakat temiz denk gelirse bu fiyat bandında klimalı her araca açığım.
(Aracın hacmi önemli değil)

Twingoyu çok araştırdım yeteri kadar bilgim var ama çok titiz olduğum için piyasaya düşmesini beklemem gerekecek.
Saxo'ları gençlerin ilgisini çekmediği için düşünüyorum, göz gezdirdiğim kadarıyla 20 yaşında aracın döşemeleri bile tertemiz oluyor.

firatim

Profesör
Beta Programı
24 Nis 2019
58
31
1,020
33
Marka
Honda
clio2 olabilir, temiz bulursanız 206 olabilir. Ama her ne olursa olsun kenarda bir miktar paranız olması daha iyi olur. İlla aldığınız araçta ufak tefek sorunlar olacaktır ya da sizin şurasını da şöyle yaptırayım diyeceğiniz bir şey çıkabilir.

Kursad

Profesör
7 Mar 2018
68
97
1,060
24
Antalya
Marka
Ford
Sever misin bilmiyorum ama ben de o civarlarda Ford Sierra bakıyorum bir göz at istersen. Onun dışında büyük ihtimalle Fiesta daha uygun olur.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sierra bakabilirsin aslında 25e en temizini bile alırsın. Onun dışında herkese önerdiğim gibi R19 önerebilirim :) Piyasası her gün artıyor ve satması çok kolay. Efsane kasa Corolla gibi olacağını düşünüyorum bu gidişle. 2000 model RNE 1.6 Alize'sini kullanıyorum. Düşünürsen soru sorabilirsin.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,698
2
9,629
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Corsa alınabilir ama veci gibi bütçenizi sonradan zorlayacak araçlar sizi yorar , maliyet araştırın araç bakmadan önce bence en güzeli bu olacaktır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım