KAPALI 25 - 35 bin tl arasında araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
Merhabalar. 25 - 35 bin tl arası bir araç almayı düşünüyorum. Binerken keyif alabileceğim biraz da şekli düzgün dikkat çeken bir araç olsun istiyorum. Aklıma ilk gelenler şunlar oldu; megane coupe 1.6 16v , focus sport trend 2.0 , mazda 323 1.8 , 206 gti. Tüplü ve düz vites tercihim. Bunlar arasında hangisini seçmeliyim veya farklı bir araç tavsiyesinde bulunacak olan var mı. Şimdiden teşekkürler.

orcunoltulu

Orçun oltulu
Asfalt Kurutucu
12 Ara 2019
37
18
645
27
Ankara
Marka
Volkswagen
2000 model, Mk2 mondeo kullanıyorum, araç 3 yıldan fazladır bende. Bahsettiğin fiyat aralığında temizlerini bulabilirsin. Evet kabul ediyorum araç 20 yaşında, kronik sorunları var, sanayide mutlaka vakit geçirtir. tüpte bile 50 kuruş üzeri yakıyor. Ama bütün bunların dışında her gün keyifle kullanıyorum, yüzümü güldürüyor hala. Sürüş keyfi, konforu gerçekten pişman etmez bence. Bakmadıysan biraz üzerine araştırma yapmanı tavsiye ederim. Görünüşü de bence hala yakışıklı ama tabi bu çok göreceli bir konu. İyi akşamlar dilerim

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
2000 model, Mk2 mondeo kullanıyorum, araç 3 yıldan fazladır bende. Bahsettiğin fiyat aralığında temizlerini bulabilirsin. Evet kabul ediyorum araç 20 yaşında, kronik sorunları var, sanayide mutlaka vakit geçirtir. tüpte bile 50 kuruş üzeri yakıyor. Ama bütün bunların dışında her gün keyifle kullanıyorum, yüzümü güldürüyor hala. Sürüş keyfi, konforu gerçekten pişman etmez bence. Bakmadıysan biraz üzerine araştırma yapmanı tavsiye ederim. Görünüşü de bence hala yakışıklı ama tabi bu çok göreceli bir konu. İyi akşamlar dilerim
Değerli görüşünüz için teşekkür ederim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tipo 1.6 ve 2.0 motorlara da bakabilirsiniz. Sürüş keyfiyse safkan şekilde onlarda mevcut.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Corsa c kasa bakabilirsin özellikle 2 kapılı olan modeller 1.4 benzinli modeller fena değildir
Corsa C'ler genel olarak sıkıntılı araçlardır. Sorunsuzuna denk gelmek çok zordur. O sorunsuzları da ya satılık olmaz, ya da saçma sapan fahiş bir fiyattan satışa konur. Özellikle 1.4 motor donanım ve performans olarak çok iyidir keyiflidir ama çok ciddi ve tekrar eden sıkıntılar çıkarmaya meyillidir. Bobin, beyin, maf sensörü, krank devir sensörü, eps direksiyon motoru, direksiyon kutusu, tekrar bobin, tekrar direksiyon kutusu, tekrar beyin, lpg görmüşse kesinlikle supaplar.... böyle sürer gider. Yaşın getireceği diğer elektrik & elektronik arızalarına girmiyorum bile. Forumdan @emreozukan kardeşimizde hiç lpg görmemiş temiz ama sorunlu bir örneği vardı, artık yok :D

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
219
300
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
C2 alırdım ben. 1.4 dizel bulunup güzelce binilir.

Mazdaya o kadar para verilmez,temizi de yok.Ben bir buçuk sene bindim ama durum bu.

Bugün 15 binim olsa gider yine Mazda alırım ama ust limit 35 olan butcede Mazda olmaz.

Son düzenleme:

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Corsa C'ler genel olarak sıkıntılı araçlardır. Sorunsuzuna denk gelmek çok zordur. O sorunsuzları da ya satılık olmaz, ya da saçma sapan fahiş bir fiyattan satışa konur. Özellikle 1.4 motor donanım ve performans olarak çok iyidir keyiflidir ama çok ciddi ve tekrar eden sıkıntılar çıkarmaya meyillidir. Bobin, beyin, maf sensörü, krank devir sensörü, eps direksiyon motoru, direksiyon kutusu, tekrar bobin, tekrar direksiyon kutusu, tekrar beyin, lpg görmüşse kesinlikle supaplar.... böyle sürer gider. Yaşın getireceği diğer elektrik & elektronik arızalarına girmiyorum bile. Forumdan @emreozukan kardeşimizde hiç lpg görmemiş temiz ama sorunlu bir örneği vardı, artık yok :D
ömrümü yidi ömrümü sattım rahata erdim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım