KAPALI 30.000 45.000 arası araç önerisi

can33

Takipçi
11 Ocak 2019
3
0
10
Max 45.000 tlye önceliğim hatchback araçlar çok küçük motorlu istemiyorum biraz gitmeli araba . masraf çıkartmayacak kmsi max 150-160 bin arası. opel astra h kasalar var 2007 model felan önerirmisiniz. o fiyat bandında 1.5 dizel eralar ve puntolar var onlar nasıldır önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
punto ncap carpisma testlerinden 0 yildiz alarak bir ilk e imza atti era nin da cok saglam oldugu soylenemez kanimca
Punto, Grande Punto adıyla satışa çıktığı 2005 yılında 5 yıldız almıştı. Değişen test koşulları nedeniyle 0 yıldız aldı (bu süreçte arabaya herhangi bir elektronik donanım eklenmediği için). Herhangi bir destek olmadan sadece kaza raporuna bakılsa çok kötü olduğunu düşünmüyorum. Era'dan iyidir bence o konuda. Aynı alt yapıyı paylaştığı Corsa D'den iyiydi.

Euroncap testlerinin bizim ülkeyi direkt olarak ilgilendirdiğini düşünmüyorum. Avrupa'da olan donanımlarla gelse sorun yok ama orada teste sokulan "standart donanım" araçlarda bile çarpışma önleme, şerit takip vs. donanımlar var. Türkiye'ye biri geliyor 2 airbagle, biri geliyor başka bir eksikle vs.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım