KAPALI 35000-45000 arası ne almalıyız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Herkese selamlar ,

Amcamın 2004 model sedan 1.6 opel astrası var elegance paket . Araç konfor olsun kalite olsun gerçekten yaşına göre iyi araç ama yaşadığı sorunlardan yağ yakma arıza lambası sönmemesi gibi tonla sanayide para harcadı artık o araçtan soğuduk . Piyasayı fazla takip etmedipinden bu fiyat aralığında neler almalıyız tam emin olamadığımızdan sizlere sormak istedim .

Araç manuel olmalı mümkünse sedan ( bagaj önemli) lpgli olabilir dizel pek düşünmüyoruz .

Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar 45 bine kadar çıkamayabiliriz ama çok temiz değecek bi araba olursa neden olmasın .

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
O fiyat aralığı çok sıkıntılı o bantta olduğumuz için sırf gittik hiç düşünmediğimiz bir araç olan makyajlı e46 aldık.Benim size önerim @berkertekin 'in de dediği gibi Corolla ya da Ford Focus gibi araçlara yönelmeniz yönünde LPG'li binecekseniz sorunsuz atmosferik benzinli araçları arayın derim.Manuel aramanız çok avantajlı otomatik olsaydı eski aracı satmayın derdim...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
O fiyat aralığı çok sıkıntılı o bantta olduğumuz için sırf gittik hiç düşünmediğimiz bir araç olan makyajlı e46 aldık.Benim size önerim @berkertekin 'in de dediği gibi Corolla ya da Ford Focus gibi araçlara yönelmeniz yönünde LPG'li binecekseniz sorunsuz atmosferik benzinli araçları arayın derim.Manuel aramanız çok avantajlı otomatik olsaydı eski aracı satmayın derdim...
LPG işin içine girecekse Focus'u önermem.

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Zetec işi bozuyor doğrudur daha sorunsuzunun bulunması lazım belki bir Civic...

Katılıyorum. 1.6 Elegance Manuel Civic hem ikinci elde çok hızlı hem de arıza çıkarmama konusunda oldukça başarılı.. Tabi o paralara km ve hasar yükselecektir ancak LPG işin içine girdiğinde Civic uzun ömürlülükte listenin en başında :)

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Yorumlara teşekkğrler amcam corollaya sıcak bakmıyo değil arkadaş elegance civic demiş galiba fd6 kasa diyosun onda da bütçemiz temizine zor yeter malum civic in en tutulan kasası . Aslında arkadaşlar es7 kasa civicler 05-06 model olanlar hiç fena değil ne diyosunuz o civicler için .

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Yorumlara teşekkğrler amcam corollaya sıcak bakmıyo değil arkadaş elegance civic demiş galiba fd6 kasa diyosun onda da bütçemiz temizine zor yeter malum civic in en tutulan kasası . Aslında arkadaşlar es7 kasa civicler 05-06 model olanlar hiç fena değil ne diyosunuz o civicler için .

45.000TL'ye manuel temiz FD6 bulunur. 2007-2009 arası makyajsız model. FD6 temiz bulunamıyorsa Es7 hiç bulunamaz ki o paraları hiç haketmiyor. Yol tutuş, performans ve konfor olarak Es7 ile FD6 karşılaştırılması abes kaçar. Es7 kötü demiyorum ancak FD6'ya göre oldukça geride kalıyor.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
2010 model yillarinda 6 ileri vitesli guzel bir benzinli otomobil alinabilir. Hatta 15 bin tl kredi borcuna girerseniz pazarlikla 2016 2015 1.33 8 havayastikli bir corolla alinabilir.

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
@karyel hocamında dediği gibi lancer bakılabilir. fakat amcanızın arabayla biraz haşır neşir olması lazım biraz ses yalıtımı falan yada iç mekanı kötü buluyorsa bi evo x direksiyonu bulup iç mekanı toplayabilir mitsubishi forumunda bunlar yapılıyordu ordan ne gibi artısı eksisi var inceleyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım