KAPALI 40.000 TL'ye kadar alınabilecek otomobiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SerkanUney

Serkan ÜNEY
Senkromeççi
20 Kas 2019
21
6
70
22
Ankara
Marka
Ford
97 Model Broadway'imi satıp yol tutuşu daha iyi olan bir araç almayı düşünüyorum. Hergün işe arabayla gittiğim için günlük 70 km yol yapıyorum. Senede 2-3 defada uzun yola gezmeye gidiyorum . Parça fiyatları uygun, fazla sorun yaratmayacak 40.000 TL'ye kadar bir otomobil arıyorum. Sizce ne almalıyım ? Parça fiyatları ve yol tutuşunu göz önüne alarak yorumlarsanız sevinirim :)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Kesinlikle 1.4 Tdi Seat Cordoba. Deli gibi yol tutuyor. 3 ile 5 litre arası yani karmada 4 litre yakıyor. He parçası biraz pahalı tek sıkıntısı o, o da bildiğim kadarıyla kaporta parçaları.

Son düzenleme:

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Bende palio mu sattım 35-40 bine araç atıyorum ama bana HB olması lazım bide 6-7 yıl beni rahat götürmeli araç

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Bende palio mu sattım 35-40 bine araç atıyorum ama bana HB olması lazım bide 6-7 yıl beni rahat götürmeli araç
Focus HB bakabilirsiniz hocam .

Ayrıyeten ben bu bütçede araç bakıyor olsam .

• Yeni model olmak şartıyla , veya bütçenin tamamını kullanmamak şartıyla Fiat Marea bakardım .
•Focus 1 bakardım , bu bütçelere biraz zor ama ...
•Accent Era'nın 1.4 motorları bulunabiliyor .

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Focus HB bakabilirsiniz hocam .

Ayrıyeten ben bu bütçede araç bakıyor olsam .

• Yeni model olmak şartıyla , veya bütçenin tamamını kullanmamak şartıyla Fiat Marea bakardım .
•Focus 1 bakardım , bu bütçelere biraz zor ama ...
•Accent Era'nın 1.4 motorları bulunabiliyor .
HB ve Otomatik olması gerekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım