KAPALI 50-65 k civarına tavsiye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yigo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yigo

Senkromeççi
3
İyi forumlar , otoparkın çok sıkı bir youtube takipçisi olarak forumuna da katılmaya karar verdim .
Öğrenciyim , şuan mk4 poloya sahibim . Satıp üzerine de koyup 50-65 k civarı bir araba bakıyorum.
Beklediğim özellikler :
Km'si 100 bin km yi geçmemesi
Manuel olması
Performanslı olması ama düzgün kullanımda aman aman üzmemesi
model yılı 2010 ve üstü olması
kasa tipi tercihen hb veya coupe daha çok spor tip bir araba

Kendi kriterlerime göre bir araştırma yaptığımda Scirocco'yu uygun gördüm kendime ancak ; apaçi damgası yemiş olmasından dolayı ikilemde bırakıyor . Tavsiyeleriniz bekliyorum.

DSG arıza ve hataları hakkında çok bilgim yok fakat şu zamanlarda o kadar sıkıntılı olmadığını söyleyebilirim en azından servis konusunda değişim ilgilenme vs. Hem biraz da manuel arabalardaki baskı balata değişimiyle aynı düşünmek lazım.
Onun dışında;
Polo GTI DSG
Citroen DS3 Manuel
Peugeot 207 GT Manuel
Peugeot 208 GTI Manuel - Biraz bütçeyi aşıyor ama yine de belirtmek istedim aynı klasmanda araçlar çünkü.

Focus 4 1.6 TDCI biraz önerdiğim araçlarla alakasız olsa da kasa olarak sportif ve modern görünüşlü, motor olarak da ekonomi ve çekiş arasında dengesi iyi, donanım bakımından da fena değil. Düşünülebilir.

Focus 4 1.6 TDCI biraz önerdiğim araçlarla alakasız olsa da kasa olarak sportif ve modern görünüşlü, motor olarak da ekonomi ve çekiş arasında dengesi iyi, donanım bakımından da fena değil. Düşünülebilir.
dediğiniz araçları araştırmaktayım ilginiz için teşekkür ederim bir araştırmadan sonra tekrar yazıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...