KAPALI 520 i mi a4 quattro mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
öncelikle merhabalar şu anda halihazırda 520 i kullanıyoruz fakat gerek yakıtı olsun gerek sportifliği falan olsun babam bi türlü tutamadı arabayı daha önceden de c180 kullanıyorduk aklıma şuanda az yakacak kaliteli duracak maks. 250 bin tl ye kadar mümkünse 4 çeker bi araba olarakta bir tek a4 2.0 tdı quattro geliyor 230-240 liraya 0-20,000 km aralığında yakışılı araba alınıyor sizce e sınıfından d sınıfına sırf dizel ve 4 çeker diye düşmeye değermi ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Önden çeker bir araç bakın madem öyle. Karda, buzda arkadan itişe göre çok daha iyi performans sunuyor ki kış lastiğiyle kolay kolay yolda kalmaz. A6 2.0 tdi modeller mevcut 2015-16 model. 5.20i'den daha iyi olacağı düşüncesindeyim, hem segment düşmemiş olursunuz.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Açtığın başlıklara baktım da aylardır şu 520i yerine ikame bir araç bulamamışsın
İlk başlıklarda 5.20i aldık ortağımla yazmışsın akabinde babam arabayı beğenmiyor olmuş..Sonrasında 60 bin tl'ye kadar öğrenci arabası diye başlık açmışsın..Tüplü E180 bulmuşsun sonra A6 3.0 tdi falanlar filanlar
Yani kısacası amacını çözemedim..Bence sen sahibinden.com'dan bulduğun araçlardan bir liste çıkar biz burada yorum yapalım

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
Açtığın başlıklara baktım da aylardır şu 520i yerine ikame bir araç bulamamışsın
İlk başlıklarda 5.20i aldık ortağımla yazmışsın akabinde babam arabayı beğenmiyor olmuş..Sonrasında 60 bin tl'ye kadar öğrenci arabası diye başlık açmışsın..Tüplü E180 bulmuşsun sonra A6 3.0 tdi falanlar filanlar
Yani kısacası amacını çözemedim..Bence sen sahibinden.com'dan bulduğun araçlardan bir liste çıkar biz burada yorum yapalım
öncelikle şunu söylemeliyim a6 3.0 tdı aracı sadece merakımdan sordum onu almak gibi bir çılgınlık yapmam :)) tüplü e180 bakmıştık çünkü daha öncede tüplü c180 kullanıyorduk yani kasa büyütmek amaçlı , o 60 bin tl ye kadar olan öğrenci arabasınıda kendime sormuştum zaman zaman burada babamın ağzından konuştuğum doğrudur fakat malum siteden beğendim arabaları (a6 3.0 tdı hariç ) burada size sorup boş vakit geçirmek gibi bir gayem yok zaten yukarıda da yazdım babam alışamadı diye babam ortağıyla 520 i aldı ve ben beğendiğim halde babamı mutlu etmiyor dedim daha önceki yazılarımda da söyledim aynı şeyi madem forumdaki geçmişime bakıyorsunuz adam gibi bakın insanlara b*k atmaya çalışmayın lütfen ayrıca çok isterseniz arabanın fotoğraflarını atabilirim hatta 2sininde fotoğraflarını atabilirim sakaryada dolaşan aynı tip 2 adet araç var zaten koyu gri renkte üzerinde 18 jant var biri ad biri ay plakalı daha ne diyim :)

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
öncelikle şunu söylemeliyim a6 3.0 tdı aracı sadece merakımdan sordum onu almak gibi bir çılgınlık yapmam :)) tüplü e180 bakmıştık çünkü daha öncede tüplü c180 kullanıyorduk yani kasa büyütmek amaçlı , o 60 bin tl ye kadar olan öğrenci arabasınıda kendime sormuştum zaman zaman burada babamın ağzından konuştuğum doğrudur fakat malum siteden beğendim arabaları (a6 3.0 tdı hariç ) burada size sorup boş vakit geçirmek gibi bir gayem yok zaten yukarıda da yazdım babam alışamadı diye babam ortağıyla 520 i aldı ve ben beğendiğim halde babamı mutlu etmiyor dedim daha önceki yazılarımda da söyledim aynı şeyi madem forumdaki geçmişime bakıyorsunuz adam gibi bakın insanlara b*k atmaya çalışmayın lütfen

Troll demedim farkındaysan..O kadar çok başlık açmışsın ki ister istemez geçmişe bakıyorum ön yargılı bir şey yazmamak için..Kaldı ki buradaki trollere bile doğru düzgün yanıt veriyoruz..
Ben sadece bu kadar fazla başlığın amacını anlamadım..Mesela 520i yerine ikame ne alabiliriz gibi bir başlık açsan onun üzerinden devam etse çok daha sağlıklı olur

theonemax

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
23
11
595
Troll demedim farkındaysan..O kadar çok başlık açmışsın ki ister istemez geçmişe bakıyorum ön yargılı bir şey yazmamak için..Kaldı ki buradaki trollere bile doğru düzgün yanıt veriyoruz..
Ben sadece bu kadar fazla başlığın amacını anlamadım..Mesela 520i yerine ikame ne alabiliriz gibi bir başlık açsan onun üzerinden devam etse çok daha sağlıklı olur
neyse eskiden forum güncellenmeden önce çok aktiftim rizeli vardı ne oldu ona şimdi :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
neyse eskiden forum güncellenmeden önce çok aktiftim rizeli vardı ne oldu ona şimdi :)
Buradan arayabilirsiniz.
upload_2017-4-7_16-12-42.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım