KAPALI 55,000TL YE kadar dizel otomatik hangi aracı almalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cls 350

Profesör
8 Eyl 2016
57
62
1,060
İzmir
model yılı 2010 dan yüksek 90.0000km yi geçmemiş dizel otomatik sedan araç önerirmisiniz?? öncelik sedan

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Sedan olunca sanırım seçenekler baya daralıyor...
Benim aklıma Citroen C4 geldi... C5 olabilir mi emin değilim (sanırım 60k ya çıkmak lazım) .. ama C4 ün bagajı da HB bir araca göre küçük değil diye hatırlıyorum ..

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus

Cls 350

Profesör
8 Eyl 2016
57
62
1,060
İzmir
CLS350 kullanmis birisi oldugunu dusununce sana Alfa Romeo 159 un iyi gelecegini dusundum :D tek sikinti, kmleri biraz yuksek, ama iyi baktirirsan birsey cikmaz. Fiat grubunun dizel motorlari saglamdir.
https://www.sahibinden.com/alfa-rom...k,yari-otomatik?a5_min=2010&sorting=price_asc
(Her konu da illa bir yerlere sokuyorum bu 159 u, istemsiz oluyor, parmaklarim kendi kendine yaziyor :D)
159 lara bayadır bakıyorum ama temizini bulmak zor bize değil zaten amcama bakıyoruz araç :)

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
İlacınız Chevrolet Cruze. 2.0 litrelik dizel versiyonu vergiyi çok umursamazsanız aradığınız kriterler için en uygun otomobil bence. Megane/fluence düşünmüyorsanız otomatik şanzımanlı seçenekler içinde en mantıklısı bu. Biraz sabırlı olmanız lazım yalnız. temizi sürekli bulunmuyor ama bulduğunuz anda düşünmeye bile fırsat kalmadan satılıyor. Ben çok fırsat kaçırdım oradan biliyorum. Piyasası sanıldığından çok daha hızlı bu modellerin.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
kaza yaptığımızda kasko şirketi fluence vermişti. 1 hafta onu kullandık ama hiç güven vermedi o yüzden tercihlerimiz arasında yok

Bende yolda gidişiyle ilgili pek iyi şeyler okumadım ama söylediğiniz fiyat-yaş-kasa tipi-yakıt tipi-şanzıman türü-azami km sınırıyla ancak bunlar oluyor. 2011 Fluence bakacağıma illa sedan olacaksa 2008 falan daha düzgün bir şey bakardım şahsen, veya hb bakardım.

Hatta aklıma geldi şimdi, ilk kasa 308 dizel otomatik. Ben benzinlisini kullanmıştım, aynısının dizel otomatiği arkadaşımda vardı. Araba güzel, dizel otomatiğini kullanmadım ama klasik yarı otomatik bildiğim kadarıyla. Yakıtı baya uygun. Arabanın hacmi gayet iyi. Güvenliği gayet iyi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...nden-garaj-arabasi-orjinal-km-462275670/detay
Bu araba varken fluence'e para vermezdim şahsen. Biraz yüksek kmli bakarsanız bu fiyatlarda yine e-hdi motorluda bulabilirsiniz.

Başka örnek ilan:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...2-model-70.000-km-peugeot-308-456514718/detay
Üstte attığım makyajsız kasa için fiyat yüksek.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım