KAPALI 80-95 bin TL Aralığında C Sınıfı Araç

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan slhyt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slhyt

Takipçi
2
34
Merhaba arkadaşlar,

İlk aracımı alacağım için titiz bir araştırma yapıyorum. Tahminen 4-5 yıl bineceğim bir araç olacak. Dizel otomatik bir araç düşünüyordum bu fiyatlara. Karşıma iki araç çıktı biri Egea 1.6 diğeri Corolla 1.4. Egea daha mantıklı geldi. Daha sonra yılda tahmini 15bin km yapabileceğimi hesaplayarak benzinli otomatik araçlara da bakmaya başladım. Henüz o konuda araştırmalarım devam ediyor.

Otomatik dizel mi benzinli mi bir araç almalıyım belirttiğim kriterlere göre? Dizel ya da benzinli otomatik hangi araçları önerirsiniz?

- 80-95 bin TL aralığında
- Dizel ya da benzinli otomatik sedan
- Max 50-60bin km de olan
- C sınıfı ve tercihen dolu paketli

Teşekkürler.

Egea 1.6 benzin + lpg önerebilirim en az urban paket olursa. 1.4 olanda zaten otomatik yok. Bütçe yetiyorsa yine en boşu olmayan bi corolla da memnun eder diye düşünüyorum. Corollada da 1.6 benzin + lpg düşünülebilir.

Lpg istemem derseniz ikisi de biraz fazla yakacaktır

Egea 1.6 yakıt çok gelirse lpg taktirirsiniz motoru lpg ye tam uyumlu easy paket almayın
Egea 1.6 benzin + lpg önerebilirim en az urban paket olursa. 1.4 olanda zaten otomatik yok. Bütçe yetiyorsa yine en boşu olmayan bi corolla da memnun eder diye düşünüyorum. Corollada da 1.6 benzin + lpg düşünülebilir.

Lpg istemem derseniz ikisi de biraz fazla yakacaktır

LPG dusunmuyorum otoparklarda vs sorun olur diye. Dizel Egea 1.6 otomatik daha yakin geliyor su an.

kia cerato dizel otomatik alınabilir. Yeni megane da güzel bir seçenek o fiyata düşünülebilir.

Son düzenleme:
Daha geçen hafta arkadaşa aldık.çok dolu bir araç.1.5 dci fluence icon donanım öneririm.diğer paketlerden tamamen farklı bir araç gibi hissettiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...