KAPALI 85.000 TL ye kadar Japon aile arabası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Porsche
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
11,127
Marka
Zirai Traktör
Arkadaşlar merhaba. Bir arkadaşım aracını değiştirmek istiyor. Şu anda hali hazırda impreza kullanıyorlar. Manuel Japon sedan olmayan aile arabası istiyorlar. 85.000 tl limitleri var. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Son düzenleme:
Toyota chr 1.2 turbo
Auris 1.2 turbo

Toyota nin internet sitesinde cok yakinda diyor.bekleyin derim.cok iddiali bir arac(chr)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-09-29-14-20-46.png
    Screenshot_2016-09-29-14-20-46.png
    668.7 KB · Görüntüleme: 146
Ben avensis 1.6 önerdim arkadaşa birde auris sw. Chr küçük gelecektir onlara. Birde chr daha yerine oturmamış bir araba. 1 1.5 yil sonra chr alınır.

Kriterlerde sedan olmayan arac istendigi yaziyor.siz avensis önermissiniz :)

Toyota ya yapilan en fazla elestriler kucuk hacimli turbo olmamasi ve tasarim sorunuydu.chr bence bunu kiracak cok kisa surede yayginlasacak.rakiplerinden daha once piyasaya cikacak olmasi ciddi avantaj.fiyatida makul olursa sinif lideri olur.

Kriterlerde sedan olmayan arac istendigi yaziyor.siz avensis önermissiniz :)

Toyota ya yapilan en fazla elestriler kucuk hacimli turbo olmamasi ve tasarim sorunuydu.chr bence bunu kiracak cok kisa surede yayginlasacak.rakiplerinden daha once piyasaya cikacak olmasi ciddi avantaj.fiyatida makul olursa sinif lideri olur.
Evet sedan istemiyorlar ama avensis o fiyata bakılması bir gereken sedan o yüzden önerdim. Segment kralı juke a baya zarar verecek chr ama 5 ay sonra da hem vw hemde seat o segment araba çıkaracak. Yani chr ve juke baya zorlanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...