KAPALI 95bin e kadar otomatik araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

binickyok

Takipçi
12 Haz 2019
2
0
10
31
Marka
Yok
arkadaşlar öncelikle iyi günler. araçlardan çok anlamayan biri olarak sizden tavsiye almak isterim. bütçem 95bin tl yıllık yaklaşık 10 bin km yaparım yapmam. dizel benzin fark etmez, hb ve sedan olursa çok mutlu olurum. kendi kısıtlı bilgilerimle golf-jetta-honda civic ana marka olarak bunlar arasında kaldım. tüm tekliflere açığım tek isteğim otomatik olması ve satarken hızlı satılması.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Corolla veya Auris 1.6 benzinli. Şanzımanı baş ağrıtmayan cinsten cvt şanzıman. LPG taktırmasanız bile motor lpg'ye büyük ölçüde dayanıklı olduğu için piyasası her zaman hareketli.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Sizin için benzinli daha iyi bir tercih olur.
Ben de Civic diyecektim ama manasız bir ikinci el fiyat patlaması var diye okmuştum bir başka konu da. Son kasalarının benzinli otomatiğini bulabilirseniz (bütçeniz dahlinde) olabilir... olmazsa @bt nin de tavsiye ettiği gibi Corolla veya Auris iyi seçim olur.

Model yılı olarak çok düşmemeye çalışın, olabildiğince taze araç almaya gayret edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım