KAPALI Acil Yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayırlı forumlar

20-25 gün önce konu açmıştım passatı satmadan önce 318i mi c180mi c200d mi vs vs.
Piyasada para yok heralde 1ayda anca satabildik...
200bine ne alırız herşey alırız diye girdim sahibindene 318i 185leri aşmış uçmuş aga ne oluyor ya.
Arkadaşlar varmı öneri mümkünse dizel 200bin bütçeye ? Premiummu alsak yoksa bir ihtimal arteon üzermi 1.5 tsi ? Peder benzinli çok yakıyor diyorda ikna etmeye çalışıcam bir şekilde..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şahsi düşüncem: Arteon filan düşünüyorsanız direk gidin Passat alın. Daha hafif, daha efektif araba. Sadece dış tasarım için daha kötü arabaya binmeye değmez.

Şunun gibi 2.2 Mazda6 dizeller var. Şöyle 2.0 benzinlileri de var daha uygun fiyata. İçi bayağı konforlu, sürüşü de keyifli geldi bana.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Şahsi düşüncem: Arteon filan düşünüyorsanız direk gidin Passat alın. Daha hafif, daha efektif araba. Sadece dış tasarım için daha kötü arabaya binmeye değmez.

Şunun gibi 2.2 Mazda6 dizeller var. Şöyle 2.0 benzinlileri de var daha uygun fiyata. İçi bayağı konforlu, sürüşü de keyifli geldi bana.
Arteon passattan çok daha iyi araba.yalıtım olsun konfor olsun.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen

Keşke mazda alabilsem..

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Mercedes-Benz E180 (W212)
Audi A6 2.0 TDI
Audi A4 2.0 TDI Quattro
BMW 320i ED 40th Year
Premium olarak bunlar düşünülebilir.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Arteon al geç çok düşünme.Passattan daha iyi yeni araba iyidir. Diğerleri makyaj geçirmiş, yok nargile arabası falan diyorlar sağda solda.
Hem VW binersin hem de premium dolanırsın tipi de iyi. 1,5 tsi çok verimli motor hem

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı forumlar

20-25 gün önce konu açmıştım passatı satmadan önce 318i mi c180mi c200d mi vs vs.
Piyasada para yok heralde 1ayda anca satabildik...
200bine ne alırız herşey alırız diye girdim sahibindene 318i 185leri aşmış uçmuş aga ne oluyor ya.
Arkadaşlar varmı öneri mümkünse dizel 200bin bütçeye ? Premiummu alsak yoksa bir ihtimal arteon üzermi 1.5 tsi ? Peder benzinli çok yakıyor diyorda ikna etmeye çalışıcam bir şekilde..
Şu anda sahibinden de örneği yok fakat Mondeo Vignale düşünebilirsiniz. Hem dizel hem dolu hem farklı... Belki bi A4 kadar komforlu değil ama en azından C'den ve 3'den daha konforlu o koca jantlara rağmen. Dizel motoru camianın en verilişi veya en hızlısı değil ama yeterli. İçinde kullanılan deriler güzel hissettiriyor. Deri kaplı bir Mondeo temel olarak ama yinede sundukları düşündürmeye yeterli bence. Araç hakkında @Cenk abi daha detaylı bilgi verecektir. Şahsuvaroğlu nün elinde kalmış 3 4 tane 0km düşük kurlu Vignale olması lazım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu anda sahibinden de örneği yok fakat Mondeo Vignale düşünebilirsiniz. Hem dizel hem dolu hem farklı... Belki bi A4 kadar komforlu değil ama en azından C'den ve 3'den daha konforlu o koca jantlara rağmen. Dizel motoru camianın en verilişi veya en hızlısı değil ama yeterli. İçinde kullanılan deriler güzel hissettiriyor. Deri kaplı bir Mondeo temel olarak ama yinede sundukları düşündürmeye yeterli bence. Araç hakkında @Cenk abi daha detaylı bilgi verecektir. Şahsuvaroğlu nün elinde kalmış 3 4 tane 0km düşük kurlu Vignale olması lazım.
Onu biraz zor bulurlar. Sahibinden'de 1 tane ilan vardı vignale ama artık onu da bulamadım. Şimdi sıfır almaya kalksalar 2018 modelleri 200'ün çok üstündedir de 2017 model falan bulunur mu o da muamma. Ayrıca 2017 model, 2018'e göre uygun fiyatlı bir tane bulunsa bile yine de kaç para olur belli değil. O paralara normal 2.0 tdci otomatik mondeo alıp gırtlak şekilde doldurup almak da mümkün olabilir. Karışık işler yani :D Aracın örneği pek olmayınca ne desek boş.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Onu biraz zor bulurlar. Sahibinden'de 1 tane ilan vardı vignale ama artık onu da bulamadım. Şimdi sıfır almaya kalksalar 2018 modelleri 200'ün çok üstündedir de 2017 model falan bulunur mu o da muamma. Ayrıca 2017 model, 2018'e göre uygun fiyatlı bir tane bulunsa bile yine de kaç para olur belli değil. O paralara normal 2.0 tdci otomatik mondeo alıp gırtlak şekilde doldurup almak da mümkün olabilir. Karışık işler yani :D Aracın örneği pek olmayınca ne desek boş.
Aynen öyle abi. Sahsuvaroglunda 2017 ler vardı onlar geçen sene haziran gibi 230 a geliyordu eger ellerinde kaldıysa geçen günkü ST gibi bunu da baya iyi fiyata verme ihtimalleri var ondan Vignale dedim :). Yoksa 2018 leri 350 leri çoktan geçmiştir :(.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen öyle abi. Sahsuvaroglunda 2017 ler vardı onlar geçen sene haziran gibi 230 a geliyordu eger ellerinde kaldıysa geçen günkü ST gibi bunu da baya iyi fiyata verme ihtimalleri var ondan Vignale dedim :). Yoksa 2018 leri 350 leri çoktan geçmiştir :(.
Vallahi vignale zor.. Genel olarak mondeo'yu insanlara aldırmak da zor. Bu araçları genelde daha önceden deneyimleyenler, hastası olanlar, duygusal bağ kuranlar tercih ediyor. Biliyorsun mondeo pek piyasa aracı değildir. Bu araçlara dair tecrübesi, hissiyatı olmayanlar ' dur bi bakayım mondeo vardı olmadı onu tercih ederim ' demezler.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@Bedirhan aga sen 3 lerin piyasasının duayenisin bi bakiversene müsait olunca bu arabaya fena durmuyor.

Bu arada benim bildiğim led sisler otm adaptif far alınca geliyor olması lazım. Bağcılar olması problem olmaz hocam ama arabaya yinede çok iyi bakmak lazım malum ikinci el piyasasında çok tokatçı var.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
@Bedirhan aga sen 3 lerin piyasasının duayenisin bi bakiversene müsait olunca bu arabaya fena durmuyor.

Bu arada benim bildiğim led sisler otm adaptif far alınca geliyor olması lazım. Bağcılar olması problem olmaz hocam ama arabaya yinede çok iyi bakmak lazım malum ikinci el piyasasında çok tokatçı var.
Kesinlikle

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca

Uzun süredir piyasayı takip edemiyorum maalesef zaten uçup gittiler :(.
Araç çok hoş, renk kombinasyonu çok güzel tam hayalimdeki gibi ama 40.yıl olmadıktan sonra Harman NBT Direksiyon gibi donanımlar 3 serisi için ayırt edici oluyor. Aynı paraya 0 araç da alabilme imkanınız var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-sunroof-led-xenon-bayi-cikis-581816822/detay

Bu araçlar engelli yasasında motor limiti kalktıktan sonra 200binin altına alınabilecek en mantıklı araçlardı o zamanki fiyatıyla ve hemen bitirdiler zaten.
Bu arada Bağcılar'dan araba alınmaz gibi şeyler var Oto Center galericiler sitesi ve bir çok galericinin olduğu bir ilçe, iyisiyle kötüsüyle yüzlerce esnaf var gidip gerekli araştırmaları, kontrolleri yapıp tedbirleri ve bilgileri aldıktan sonra aracı satınalmanızda bir sakınca kalmaz bence ki bunları herhangi bir yerden alsanıza yapmanız önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım