KAPALI ACİL YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilhan sari

Asfalt Kurutucu
4
Arkadaşlar 3 araç arasında kaldım
Volvo c30 1.6 d2 r-design manuel
Honda cr-z gt manuel
Alfa Romeo giulietta 1.4tb multiair manuel

Volvo dan başlayacak olursak hiçbir yerde adam gibi testini bulamadım o yüzden sürüş dinamikleri hakkında edinebildiğim tek bilgi süspansiyonlarının sportif bir araca göre yumuşak oluşu ki bu benim için problem değil. Beni çeken yanı ise dizaynı, herkes de olmaması ve dizel olduğundan ötürü az yakmasıdır.

Honda cr-z benzinli olmasına rağmen az yakıp üstüne üstlük testini izleyen arkadaşlar bilir müthiş sürüş dinamiklerine sahip farklı bir araç. Ancak Volvo nun dizaynını biraz daha fazla beğeniyorum.

Alfa Romeo ise 1.4 170 hp lik motoruyla hepsinden hızlı olup, hepsinden çok yakan ve çekici güzelliği olan bir araç bence ancak yakıtı beni korkutuyor günde banko 50-100 km arası yapıyorum ve Sinan Koç un piste çıktığı dizel versiyonunun sürüş dinamiklerini hiç beğenmemesi beni bu araç dan biraz soğutuyor.

Şimdi arkadaşlar Honda yı testinden ötürü biliyoruz zaten ancak diğer iki aracın kullanıcısı varsa tavsiyelerini bekliyorum. Kullanıcı olmasa da tavsiyelere açığım.

hocam şimdi şöyleki, volvo c30 ve crz yi aldığın zaman elinde kalır gibi satması çok zor olur, ki temizini bulabilirmisin bilmiyorum. alfayı elden çıkarman daha çabuk diğerlerine göre. ama dediğin gibi yakıt daha fazla olacaktır. bende crz ve volvo arasında gidip gelirdim burda ama gidip volvoyu alırdım sanırsam.

Alfa Romeo Giulietta güzel görünen ancak rahatsız bir araç. Elektronik arıza olayı da sık yaşanıyor yakın bir abimde vardı sattı. Rakibi olan araçlar biraz daha zevk meselesi testlerini gördük ancak onların arasına Mazda MX-5'de koyabilirsiniz bütçeniz el verirse.

hocam şimdi şöyleki, volvo c30 ve crz yi aldığın zaman elinde kalır gibi satması çok zor olur, ki temizini bulabilirmisin bilmiyorum. alfayı elden çıkarman daha çabuk diğerlerine göre. ama dediğin gibi yakıt daha fazla olacaktır. bende crz ve volvo arasında gidip gelirdim burda ama gidip volvoyu alırdım sanırsam.
Bende öyle düşünüyorum aslında ama şuan aklıma bir araç daha girdi Alfa Romeo 159 1.9 jtdm manuel bu araç içinde kriterlerim var mesela kesinlikle siyah olması ve 100.000km altı olması gibi şuan da öyle bir araç yok piyasada bulamadım. Beklemedeyim o yüzden.

Alfa Romeo Giulietta güzel görünen ancak rahatsız bir araç. Elektronik arıza olayı da sık yaşanıyor yakın bir abimde vardı sattı. Rakibi olan araçlar biraz daha zevk meselesi testlerini gördük ancak onların arasına Mazda MX-5'de koyabilirsiniz bütçeniz el verirse.
Yeni mx-5 leri bende gerçekten çok beğeniyorum ama bütçem en fazla 65.000 tl olur o yüzden de mx-5 hayallerimde kalır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...