Ailenin en yeni üyesi; Fiat 500X SUV Türkiye’de!

Baris Inselel

Yönetim
Editör
2,170
Fiat 500 Ailesi’nin SUV üyesi 500X yenilendi. Yepyeni donanım seviyeleriyle daha da kişiselleştirilebilir hale gelen yeni Fiat 500X SUV, daha fazla teknoloji ve sportiflik unsurları barındırıyor.
İtalyan tasarım anlayışının benzersiz örneklerinden Fiat 500 ailesinin SUV üyesi 500X SUV, yenilenmiş haliyle Türkiye’de satışa sunuluyor. Üretimine ilk olarak başlandığı 2014 yılından günümüze kadar 100’den fazla ülkede 500 bin adedin üzerinde satış başarısı yakalayan 500X SUV; yenilenen tasarımı, iç mekânı, teknolojisi ve motor seçenekleriyle fark yaratmayı sürdürüyor. 3 farklı gövde seçeneği, 5 farklı donanım seviyesi ile farklı kullanıcı beklentilerini karşılayan 500X SUV; “Cross” gövde seçeneği ile doğa tutkunlarına, “Urban” ile kent sürüşlerinin keyfini çıkarmak isteyenlere ve “Sport” seçeneği ile de performans tutkunlarına hitap ediyor.  
Yenilenen tasarım ve teknolojik...

Okumaya devam et...

binmeyen bilmez , binen inmez bir araç :D sanki alfa mühendisleri biraz el atmışlar kendisine harika duruyor :)

Tepkiler: bt ve alfhonso
dıstan pek bır yenılık yok gıbı dogrusu ama suspansıyonlar falan guzel duruyor test surusu denemek ısterım

Diğer donanımlar iyi hoş da, bu araba gerçekten Sport versiyonunu arıyordu. Standart halinin bile sürüşü çok eğlenceliydi. Egea HB ve SW karoserlerde kullanılan FSD özellikli amortisörlerle birlikte gelen alçaltılmış sert yaylı model çok iş yapabilir. Motor gücünü de @stan biraz gıdıklayarak bi şekil halleder bence :D

Diğer donanımlar iyi hoş da, bu araba gerçekten Sport versiyonunu arıyordu. Standart halinin bile sürüşü çok eğlenceliydi. Egea HB ve SW karoserlerde kullanılan FSD özellikli amortisörlerle birlikte gelen alçaltılmış sert yaylı model çok iş yapabilir. Motor gücünü de @stan biraz gıdıklayarak bi şekil halleder bence :D

İtalyan abiler performans versiyonu işini halletmişler ya :)

• Wow
Tepkiler: bt
Tam aynı değil ki, aynı-benzer altyapı vardır muhtemelen ama dış görünümdeki tasarım baya farklı. Gayet normal bence :)
Maliyet kisma olaylari. Vag da yine bir nebze ust segmentlerde kullanilanlar alt segmente indirgeniyorda alt segmentten uste koymak cok cok gereksiz para isteniyor izlenimi veriyor.

Geçen bayide nisan ayında geleceği söylendi ama araçlar İtalya üretimi, coronadan dolayı bir gecikme olabilir diye düşünüyorum. Fiyat veremiyoruz demişlerdi, kurun durumu malum ve gecikme olmazsa araçların gelmesine bir ay var.

Bir süre 2015-17 modelleri inceledim, sensörlerden dolayı bayağı sorun yaşayan olmuş, 2-4 yıllık araçlarda böyle şeyler rahatsız edici. Düzeltilmiştir umarım.

Bir süre 2015-17 modelleri inceledim, sensörlerden dolayı bayağı sorun yaşayan olmuş, 2-4 yıllık araçlarda böyle şeyler rahatsız edici.
Yazık.. İster 2 yaşında olsun ister 20. Her saf İtalya üretimi fiat markası otomobilinin elektronik hassasiyeti var geçmiyor..

Peugeot'a karşı pek şansı yok çünkü son zamanlarda Peugeot cidden çok iyi işler çıkartmaya başladı. Özellikle 2008 modeli bu arabayı beşe altıya katlar

• Haha
Tepkiler: bt