KAPALI Aks lalesi, titreme yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kozanibo

Asfalt Kurutucu
27 Ocak 2017
67
71
710
Citroen c5 2006 2.0 hdi 136 beygir.

Merhaba forum. Bilgilerini verdiğim araç Aks lalesini bilye aşındırmış ve gaza basarken özellikle üçüncü viteste hissedilen kafanın sağa sola sallanması şeklinde sallanma yapıyor.

Bunun torna ile tamiri olur dediler ve yaptırdım. Tornaya 80 TL verdim. Eskisinden daha kötü oldu.

Tekrar başka bi yerde Tornaya girdi ona da 50 TL verdim. Başta iyiydi sonra yine ilk tornanın sonucuna döndü. Bu lale denen şey tek başına yok ben iki Aks komple 3000+ TL para isteniyor.

Ön tarafın sağa sola sallanması sinir bozucu bi durum. Bu şeyi ustaca tamir edecek bi yer yok mudur.

Mobil

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Citroen c5 2006 2.0 hdi 136 beygir.

Merhaba forum. Bilgilerini verdiğim araç Aks lalesini bilye aşındırmış ve gaza basarken özellikle üçüncü viteste hissedilen kafanın sağa sola sallanması şeklinde sallanma yapıyor.

Bunun torna ile tamiri olur dediler ve yaptırdım. Tornaya 80 TL verdim. Eskisinden daha kötü oldu.

Tekrar başka bi yerde Tornaya girdi ona da 50 TL verdim. Başta iyiydi sonra yine ilk tornanın sonucuna döndü. Bu lale denen şey tek başına yok ben iki Aks komple 3000+ TL para isteniyor.

Ön tarafın sağa sola sallanması sinir bozucu bi durum. Bu şeyi ustaca tamir edecek bi yer yok mudur.

Mobil
Hocam 3000 tl neymiş. Max 1500 tl halledilir iki aks

kozanibo

Asfalt Kurutucu
27 Ocak 2017
67
71
710
3610 oluyor maalesef sıfırı.

Bknz aldığım fiyat.
fe760be068b00ac74facb5d95c5b2049.jpg

Mobil

kozanibo

Asfalt Kurutucu
27 Ocak 2017
67
71
710
3000 liraya komple motor yapılıyor hocam, fiyatları yetkili servisten mi aldınız?
3610 çıkan fiyat HepsiPeugeot.com dan alındı.

Motor kulakları sağlam, lalede aşınma var. Kafayı sağa sola sallanması akstan yapıyormuş.

Tornaya ikinci defa girdiğinde düzelmişti. Sonra yine bozuldu.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
3610 çıkan fiyat HepsiPeugeot.com dan alındı.

Motor kulakları sağlam, lalede aşınma var. Kafayı sağa sola sallanması akstan yapıyormuş.

Tornaya ikinci defa girdiğinde düzelmişti. Sonra yine bozuldu.

hocam akstan dolayı kafayı sağa sola çekmekten ziyade özellikle dönüşlerde takır takır ses yapar
motor kulağı kalkışta ve ani yüklenmelerde şaseye kütür kütür vurur.
siz sanayiden fiyat alın internete inanmayın

kozanibo

Asfalt Kurutucu
27 Ocak 2017
67
71
710
hocam akstan dolayı kafayı sağa sola çekmekten ziyade özellikle dönüşlerde takır takır ses yapar
motor kulağı kalkışta ve ani yüklenmelerde şaseye kütür kütür vurur.
siz sanayiden fiyat alın internete inanmayın
Kalkışta titreme yok. Akstan olduğu kesinleşti kulaklar kontrol edilmedi fakat. Aks lalesi açılıp Bakıldı. Lalenin içinde gezen rulman, laleyi aşındırmış. Sağa sola sallamayı Aks ta yapıyor. Aks tamiri yapan yerler varmış. Genelde internetten aldığım fiyat sanayiden düşük çıkıyor. Neden bu kadar pahalı. Keşke tamir olsa.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Kalkışta titreme yok. Akstan olduğu kesinleşti kulaklar kontrol edilmedi fakat. Aks lalesi açılıp Bakıldı. Lalenin içinde gezen rulman, laleyi aşındırmış. Sağa sola sallamayı Aks ta yapıyor. Aks tamiri yapan yerler varmış. Genelde internetten aldığım fiyat sanayiden düşük çıkıyor. Neden bu kadar pahalı. Keşke tamir olsa.

siz yine de sanayiden fiyat alın hem de bir kaç yerden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım