KAPALI Alfa Romeo Giulietta 1.4t multiair distintive tct nasıldır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
60-65k arası düşünüyoruz başka araba önermeyin lütfen :) Yakıt,tutuş,konfor olarak bildiklerinizi yazarsanız sevinirim :)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
kafaya koyduysan, alfacı olmak istiyorsan zaten günahıyla sevabıyla sen bu işi kabullenmişsin. Al gitsin, hayırlı olsun.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ben değil tanıdık alacak bide adamda bir fantazi var daha önce kullandığım araba almam diyor bide buda opel,vw,seat,pejo,citroen,kia,hyundai,reno gitmiş oluyor aklıma direk focus ve alfa geldi arabanın nasıl olduğunu merak ettim ondan sordum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ben değil tanıdık alacak bide adamda bir fantazi var daha önce kullandığım araba almam diyor bide buda opel,vw,seat,pejo,citroen,kia,hyundai,reno gitmiş oluyor aklıma direk focus ve alfa geldi arabanın nasıl olduğunu merak ettim ondan sordum.
Alfa iyi hoş fakat iç mekan kalitesi bence berbat ötesi. Focusun ikinci eli daha iyidir fakat iç mekan da Gui den pek farksiz değil. Yanı tasarımıyla, özel oluşuyla ve dna sistemi sebebiyle alfayı alır geçerdim sizin yerinizde olsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım