Ankara'da Cam Filmi Yapacak Yer Önerisi

fiesta viztüözü

kaan
Takipçi
21 May 2024
4
1
20
23
ankara
Marka
Ford
Merhabalar aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum, asıl amacım görünmezlikten ziyade ısıyı kesmek. Maalesef sıcaklarda arabanın içi yaşanılır gibi olmuyor bunu Ankara'da yapabileceğim fiyat performans mekanı neresidir? Önerilerinize açığım, teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
277
270
1,395
İstanbul
Marka
BMW
Detailing dükkanı ve solargard ürünleri ilk aklan gelenler, bir fiyat alın hocam instagram adresleri de var.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,306
1
3,951
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Detailing dükkanı ve solargard ürünleri ilk aklan gelenler, bir fiyat alın hocam instagram adresleri de var.
Fiyat performans dediği için detailing dükkanı ilk olarak elenen mekan olur. Ve ben kendilerinin hal hareket ve tutumlarını sevemiyorum. 216'ya tesla için gitmiştim komple ppf amaçlı ancak fazla burunları havalanmış. Ayak üstü çat çat çat bu sektörle ilgilenen, bilen bir insanın bile anlamayacağı şekilde hızlıca sayıp rakamı söyleyip kapı önünde geçiştirme havasındalar. Ben buradan doymuş olduklarını düşündüğüm için benim için artık son seçenek bile değil.

Ankara için değil genel olarak LLumar önerebilirim. Birden fazla aracımızda kullanıyoruz. Rakam internetten baktığımda ekran görüntüsünde gözüktüğü gibi ATR serisi için 6750 ₺ olarak gözüküyor. Başka bayisi varsa onlarıda arayıp sorabilirsiniz.

1717587042688.png

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
277
270
1,395
İstanbul
Marka
BMW
Nisan başinda 216’da aldığım fiyatlar aşağıdaki gibiydi. Bence fiyat olarak makul. Daha önceki aracıma da normal bir bayiye göre daha uygun fiyat vermişlerdi.

Sizin tecrübeniz kotu olmuş sanırım, ama yinede bir fiyat almasını öneririm arkadasa.

1717606887929.png

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım