Araç İçi Telefon Tutacağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Abiler kardeşler,

Mıknatıslı olanlardan veya havalandırma çıkışına takılanlardan tavsiye istemiyorum. Cama yapışan vakumlulardan iyi bi telefon tutacağı tavsiye eder misiniz. Gerektiğinde telefonu takıp video da çekebileceğim bişey olması tercihim. Yani hem stabil olmalı hem de arka kamerayı kapatmamalı(telefonun üst kısmı)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Spigen marka ürünlere bakabilirsin hocam ben de almayı düşünüyorum
Kardeşim de s7 telefonunda kılıfını kullanıyor bu markanın

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bende a-101'den 5 liraya aldığım vakumlu tutacak var bi numarası yok yanlardan kıskaçlı fiyatına göre iyi :D video falan çekilebilir. Eğer navigasyon için kullanacaksam tack-it'le konsola ya da göstergeye sabitliyorum telefonu

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bende a-101'den 5 liraya aldığım vakumlu tutacak var bi numarası yok yanlardan kıskaçlı fiyatına göre iyi :D video falan çekilebilir. Eğer navigasyon için kullanacaksam tack-it'le konsola ya da göstergeye sabitliyorum telefonu
Aynı şekilde ben de öyle bi urun kullaniyodum. Ama hem video cekerken fazla titriyordu, hemde bugun maks 1 saat güneşte kalinca pert oldu. Bide tabi ömrü de dolmuş olabilir :) bu sefer fiyat cok abarti olmadığı sürece kaliteli bisey almak istiyorum

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hocam buradan ufak bir tavsiyede bulunmak istiyorum, vakumlu telefon tutacağı kullanıyorduk biz de. Arabanın camında ufak taş izleri vardı ve bir gün cama biri taş attı diye tahmin ediyoruz çünkü eskiden olmayan küçücük bir taş izi vardı ama vakumlu telefon tutacağı sayesinde güneşte durunca cam boydan boya çatladı. Yani çatlağa çok güzel yön verdi. Tavsiyem havalandırma kanalına takılandan alın, şu anda biz de ondan kullanıyoruz.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bauhaus'ta satılan bir ürün var, Gojo markaydı diye hatırlıyorum diamond bir şey yazıyor üstünde. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Cama yapıştırmamıştım ben vakum tutucuyu, havalandırmaya taktım ama telefon ağırlığıyla aşağı doğru eğiliyor tutucu, bir işe yaramadı yani. En son hediye etmiştim birine, takıp çıkarırken havalandırmaya takmaya yarayan tırnağı kırmış çöpe atmış.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Nokia CR-123 deyip gidiyorum.
+1
Ayrıca 2 ürün daha önereceğim.
http://www.spigen.com.tr/Evrensel-Arac-Tutacagi-Spigen-Universal-Car-Holder-Cradle,PR-1437.html
http://www.spigen.com.tr/Evrensel-Arac-Tutacagi-Spigen-Kuel-Universal-Car-Holder-AP12T,PR-2359.html

1. linkteki esnek "Car Holder Cradle" diye geçen ürünü kullanmaya çalışıyorum. Altındaki silikon sanırım ben kış boyu monte etmeye çalışırken söke takıla özelliğini kaybetti, gözü karartıp çift taraflı yapıştırıcıyla yapıştırabilirim her an. :) Zemini tuttuğu zaman telefonu sıkı tutuyor ve kullanımı pratik. Sadece telefonunuzun yan tarafında tuşlar varsa o biraz can sıkıcı olabilir.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
+1
Ayrıca 2 ürün daha önereceğim.
http://www.spigen.com.tr/Evrensel-Arac-Tutacagi-Spigen-Universal-Car-Holder-Cradle,PR-1437.html
http://www.spigen.com.tr/Evrensel-Arac-Tutacagi-Spigen-Kuel-Universal-Car-Holder-AP12T,PR-2359.html

1. linkteki esnek "Car Holder Cradle" diye geçen ürünü kullanmaya çalışıyorum. Altındaki silikon sanırım ben kış boyu monte etmeye çalışırken söke takıla özelliğini kaybetti, gözü karartıp çift taraflı yapıştırıcıyla yapıştırabilirim her an. :) Zemini tuttuğu zaman telefonu sıkı tutuyor ve kullanımı pratik. Sadece telefonunuzun yan tarafında tuşlar varsa o biraz can sıkıcı olabilir.
Ap12t baya sağlam bir şeye benziyor ama fiyat da baya iyiymiş [emoji28]

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
aliexpress e bir bakın ... bilindik markaların ürünleri hem kaliteli, güvenilir ve teslimattada problem yaşatmıyor ..
tabiki ücretsiz kargo ile temin biraz zaman alıyor ben ara ara alışveriş yapıyorum, hiç kaybolma vs olmadı ... hoşuma gidiyor oradan birşeyler almak :)

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Sagolun. Spigen ap12t yi indirimle 70 liraya aldım. Parasi biraz içime oturdu ama acil lazımdı. Ürün de pişman etmedi çok kaliteli bi ürün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım