Araç LED Far Önerisi H11

Exe1ans

Caner akın
Düz Yol Gazcısı
11 May 2022
1
0
225
26
İstanbul
Arkadaşlar Nissan Juke aracım için güzel bir Beyaz Led almak istiyorum uzunları açınca şimşek etkisi yaratacak önerisi olan vara mı? Ben Phillips ile Osram arasında kaldım. Bir diğer sorumda bazılarında batarya gibi adaptörü var bu iyi mi kötü mü? Olunca daha mı iyi oluyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

HaniBanaDemiş

Rıfat
Profesör
2 Şub 2021
224
159
1,085
38
İstanbul
Marka
Opel
Şimşek etkisi derken aydınlatma gücü anlamında istiyorsanız farklı hava ve yol koşullarında beyazdan değil sarıdan fayda görürsünüz. 4300 kelvin kırık beyaz öneririm.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,087
3
5,049
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
4 yıldır Terios’un mercekli farlarında H11 Philips Ultinon Essential kullanıyoruz, memnunuz tavsiye ederim ben de.Ancak Türkiye’de şu anda yok sanırım.Photon Milestone serisi alabilirsiniz o ışık şiddeti olarak daha bile iyidir.

O batarya gibi olan adaptör canbus görevi görür,ampüle doğru akım gitmesini ve arıza lambanızın yanmamasını sağlar.

Son düzenleme:

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,142
1
3,148
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
ben photon mono kullanıyorum uzunlarda. çaktığım zaman yoldan geçenler şemsiyelerini açıyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım