KAPALI Audi A3 1.0 TFSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar babam bu aralar a3 bakmaya başladı a3de makyajlanmışken 1.0 motorunu sorayim dedim
araç 5 kişilik(arka ortası ile beraber),5 kişi ve 2çocukla beraber performans nasıl olur sizce ? sollamalarda olsun rampada olsun performans yetersiz kalırmı ?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Performans göreceli bir kavram lakin turbo beslemeli motorlar bir şekilde ağırlık ile başa çıkıp aracı yürütüyorlar diye düşünebilirsiniz... bence performans konusunda üzmeyecektir ancak sürekli yüklü kullanacaksanız dizel alamnızı tavsiye ederim.. benzinli turbı araçlar, yüklü durumda veya gazlandığında iyi yakarlar... dizeller ile bu koşullarda fark artar

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sürekli otomobilin bu kadar yüklü kullanılacağını sanmıyorum. O yüzden sorun olacağını pek düşünmüyorum. Performans olarakta bir şekil yürür tabi. Bunun yerine 1.6 TDI octavia bence sizin için daha uygun bir otomobil olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım