Audi A3 8P 1.4TFSI 125HP yazılım tavsiyesi

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Vuruntu sorunu vardı her vites geçiş aralığında ileri geri sarsıyordu ciddi bir şekilde, başlarda konforu etkilemiyordu çok çok az bir boyuttaydı fakat zamanla ilerledi en son yapılmadan önce inanılmaz rahatsız edici şekilde sarsıyordu aracı.
Aracın motoru neydi ? Tork konvertörlü şanzıman olmasın.

Keremcak

Kerem Çakırca
Senkromeççi
16 Ara 2020
23
8
70
25
İstanbul
Marka
Audi
Bence devamlı gazlayan biri değilseniz stock frenleri yeterli gelir . Dikkat edilmesi gereken husus ; fren disklerinin, balatalarının zamanında -KALİTELİ- ekipmanlarla yapılması, fren hidroliğinin yine kaliteli DOT4 veya DOT5 normlarına uygun olanıyla makinaya bağlanıp frenlerin havasının alınarak değiştirilmesi.
Valla ben çok anlamıyorum ama ustama gözüm kapalı güveniyorum bu konuda derme çatma iş yapmaz yolu yordamı neyse o şekilde çok titiz çalışır, onunla konuşmuştuk bu konuyu zaten o dedi disklerini biraz daha kullan biraz eskisin sonrasında ben önlere büyük disk alırım fazla iş ve masraf çıkarmadan güzel durur hale getiririz dedi bende onayladım. Bakalım dediğine göre diskler bi 10-15k km daha gidermiş duruma göre karar vereceğim artık.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,711
3
9,642
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Firmayı öm olarak atayım reklam gibi durmasın burada , Türkiyenin bir çok ilindeyiz , en büyük yer ve merkez İstanbulda , yurt dışında ise Almanyadayız. Hem yeni yılda geldi kampanya olur :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Firmayı öm olarak atayım reklam gibi durmasın burada , Türkiyenin bir çok ilindeyiz , en büyük yer ve merkez İstanbulda , yurt dışında ise Almanyadayız. Hem yeni yılda geldi kampanya olur :)

siz kimsiniz gardaş ?

• Haha
Tepkiler: S.Asil

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,711
3
9,642
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Doğrudur da abi ne bileyim işte kafa bendeki :)

logo-dark.png

Firma erişim web-adres

Direkt bayilikler erişim ;

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
Doğrudur da abi ne bileyim işte kafa bendeki :)

logo-dark.png

Firma erişim web-adres

Direkt bayilikler erişim ;

2 sene önce babam 1.3 cdti corsa'sı için yazılım yaptırdı 70 bin km oldu memnunuz baya, bi sıkıntı çıkmadı ki babam gazlayan da biri. Bilmiyorum bayiden bayiye iş kalitesi değişiyor mu ancak her şey yolunda :) Bu bir reklam değildir :D başka yazılım yapan firmaları da denemedim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım