KAPALI Audi A6 Avant C4 kasa alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TechnoNИ

Hasan Alp
Takipçi
1
Marka
Lexus
Arkadaşlar merhaba, Audi A6 Avant C4 adlı aracı almayı planlıyoruz. Araç 1995 model ve gümrük çıkışlı. Kilometresi 220k civarı.
Temiz kazası yok ve sadece hafta sonu aracı olarak kullanacağız. Motor hacmi 2.6 V6 ve manuel vites yakıt bizim için sıkıntı değil. Araç hakkında fazla bilgi bulamadım. Sizce bu modelin kronik sorunu vs. var mı? Veya çok masraf açar mı başımıza? Yani bakımlarını düzgün yapmamıza rağmen büyük sorunlar açar mı? Bu arada yarın aracı görmeye gitmeyi planlıyoruz.
Not: Normal araçlara göre yakıtı ve parça maliyetinin yüksek olduğunu biliyorum.

Zaten araç hakkındaki olabilecek olumsuzlukları sizde yazmışsınız. Yürütme maliyeti, yakıt sarfiyatını falan "keyif" amaçlı göze alacaksanız kesinlikle alınır.
Bu tarz araçlara cesaret etmek gerekiyor, sonrasında yüzünüzü her direksiyona geçişinizde gülümsetecektir.

Masraf konusuna gelecek olursak 25 yaşında bir araçtan bahsediyoruz, üzerindeki her parça potansiyel masraf kapısı bu da göze alınacaklar listesinde olmalı.

Ne beklediğinize göre değişir fakat bence değmez. Hem çok yakar hem de yakıtına göre az gider. İlla alacaksanız daha makul motor seçeceğiyle tercih edin. bu konforu biraz daha ideal bir motorla yaşarsınız. iyi bir LPG kiti düşünürseniz orası ayrı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, Audi A6 Avant C4 adlı aracı almayı planlıyoruz. Araç 1995 model ve gümrük çıkışlı. Kilometresi 220k civarı.
Temiz kazası yok ve sadece hafta sonu aracı olarak kullanacağız. Motor hacmi 2.6 V6 ve manuel vites yakıt bizim için sıkıntı değil. Araç hakkında fazla bilgi bulamadım. Sizce bu modelin kronik sorunu vs. var mı? Veya çok masraf açar mı başımıza? Yani bakımlarını düzgün yapmamıza rağmen büyük sorunlar açar mı? Bu arada yarın aracı görmeye gitmeyi planlıyoruz.
Not: Normal araçlara göre yakıtı ve parça maliyetinin yüksek olduğunu biliyorum.
Avantlar genelde AWD-4 Çeker çekiş sistemine sahipse daha zevkli oluyorlar, eğer 4 çeker versiyonuysa kesinlikle kaçırmayın derim.Özel şahsi olarak o motorlar hakkında bir bilgim yok, eski Audi kullanıcısı üyelerimizde maalesef forumda bildiğim kadarıyla yok, sadece bir arkadaşımızda VW Touraeg vardı belki o biraz bilgilendirebilir.-Nickini hatırlayanlar etiketleyebilirler...

Yukarıda Münferit nickli arkadaşımızın yazdığı yoruma katılıyorum, olayı farkındasınız alıp almamak konusunda bazen keyfi kararlarda almak gerekebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...