KAPALI Audi vs Seat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Evet böyle yazınca komik görünüyor. Ancak soru şu;

2009 Audi A3 1.4 TFSİ otomatik (km:80,000) (s-line)
2013 Seat Leon 1.2 TSİ DSG (km:32,000) (style)

Fiyatlar aynı.

Hangisi alınır?

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Aracın sana çıkarma ihtimali olan masraf durumunu da düşünmenizi tavsiye ederim. Bence Audi ancak her hangi bir arıza kaza durumunda cebinizden çıkacak paralar çok değişken.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sadece bu 2 araba ve model arasında değil de bi çok model arasında kıyaslama yaparken bu karmaşaya düşüyoruz sanırım. Bazılarında sıfırını alabileckken aynı fiyata başka arabanın 3 4 yaşındaki halini de alabiliyoruz, biraz da hitap ediş şekline göre. Leon biraz daha genç ama audi her türlü şık. Bilemiyorum kendi keyfinize ve tercihinize kalmış gibi :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
4 yaş fark ve alt yapı farkıda var.. Leon çok daha güncel, daha hafif ve muhtemelen tüketim olarakta daha makul değerler alırsınız...
Evet, Audi daha kaliteli belki daha rafinedir ama 4 yıl daha yaşlı olması, görmüş geçirmişlik ihtimalini de arttırır.

Bence de Leon

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
5 yıldan az kullanmayı planlıyorsanız Leon derim. Daha uzun süre kullanma niyetiniz varsa eskime bakımından Audi 4 yıllık arayı kapatır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım