KAPALI Avensis-Focus-Corolla-Elantra Sizin Tavsiyeniz Hangisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sefaulker26

Takipçi
3 Haz 2020
3
0
10
34
Eskişehir
Herkeze merhaba siteye yeni üye oldum yeni bir arac almayı düşünüyorum bu yüzden sizden gerçekten kullanmış tecrübe etmiş arkadaşlardan fikir almak istedim aklımdaki araçlar şunlar;

1. Avensis elegant extr 2013 model 1.6 bnz lpg
2. Corolla advence 2015 mıdel 1.6 bnz lpg
3. Hundai elantra 2017 model 1.6 bnz lpg
4. Honda civic eiegance 2012 model 1.6 bnz lpg
5.opel astra 2015 sport model 1.6 cdti
6.focus 2015 model 1.6 tcdi trend x

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
Hocam bu söyldiğin araçların hepsini kullandım düzgün bir elantra bunlardan iyidir, sıfır km aldım bir sene çok severek kullandım eşime otomatik araç almak için satmak zorunda kaldım, çok özlüyorum elnatrayı. + ları çok makul bir tüketimi var ankara şhir içi ortalamam 6,5 lt idi, şehirlr arası 5lt yaktı, çok sessizdir özellikle motor konusunda, döşemleri çokm güzeldir koltukları çok rahattır, eğer gaza korkak basmazsanız gerçekten iyi de gider, dizel focus, corolla vs çok tokatladım :D, 2016-2018 kasa öneririm özellikle 2018 de sürgülü vites önü gözü gibi küçük güzel ayrıntılar var. Ben benzinde bile rahatlıkla kullandım senede 14000 km yaptım, lpg taktıranlar da şikayetçi olmuyor, 5 yıl garanti var ve servis ücretleri diğer markalara göre oldukça makul. Tek sizi üzebilecek nokta elektrikli direksiyon kutusudur, hyundailerin hpsinde bu sıkıntı oluyor, servis ücretsiz eps değişimine kadar gidbiliyor o konuda da çekinceniz olmasın. Avensis de çok güzel araç ama şahsen tercihim bir önceki kasadan yana olurdu. Elantralarda kiraya verilen araç çok fazla oluyor ona dikkat etmenizi öneririm, piyasası şu zamanlarda gerçekten çok iyi aldığınızın üstüne çok kısa sürerde satabiliyorsunuz.

Sefaulker26

Takipçi
3 Haz 2020
3
0
10
34
Eskişehir
Hocam çokk teşekkür ederim yorumunuz için bende zaten 2 araç arasında gidip geliyorum daha çok avensis ve elantra ama çoğu kişi avensisi daha çok önerdi hem d segmenti hem toyota kalitesi olması yönüyle

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
Hocam çokk teşekkür ederim yorumunuz için bende zaten 2 araç arasında gidip geliyorum daha çok avensis ve elantra ama çoğu kişi avensisi daha çok önerdi hem d segmenti hem toyota kalitesi olması yönüyle
İkisi de iyi araçtır, birini uzun süre kullandım diğerinin de bir önceki kasasını almayı çok defa niyetlendim olmadı, gönlünüze göre olsun :)

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,813
2,085
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Bu araçlardan sadece Corolla kullandım ve Focusla seyahatlerim oldu.Listedeki araçlar arasında Avensis D segmenti olarak öne çıkıyor ancak modeli diğerlerinden düşük ve muhtemelen 100 bin km üstü olacaktır.Ama diğerlerinde hem model olarak hem yaptığı yol sebebiyle eskime payı çok daha az olacak.Bakım maliyetleri yönünden de C sınıfı illa ki daha uygun olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım