Beklenen model Continental SportContact 7 tanıtıldı!

Baris Inselel

Yönetim
Editör
2,170
Lastik üreticisi Continental, kuru ve ıslak yolda güvenli sürüş özelliklerine sahip yeni performans lastiği SportContact 7’nin lansmanını Portekiz’de gerçekleştirdi. 
 Continental, yeni spor lastiği SportContact 7’yi kullanıcılarıyla buluşturdu. Yeni SportContact 7 üç yeni teknik detayıyla öne çıkıyor. Adaptif sırt tasarımı kuru ve ıslak yollara uyum sağlarken, boyuta özel sırt tasarımı ile her araçta maksimum sürüş keyfi sunuyor. Ayrıca her türlü yol koşulunda maksimum kavrama sağlayan BlackChili teknolojisine sahip sırt bileşimi, asimetrik profiline göre uyarlandı. Continental‘in lastik performans standartlarını yeniden tanımlamak ve yeni amiral gemisi olan lastiğinin sürüş özelliklerine yüksek düzeyde güvenlik katmak için geliştirdiği SportContact 7,  katıldığı ilk test olan Tyre Reviews 2022 Ultra Yüksek Performans testinden de galibiyetle döndü. SportContact 7, lansmanından kısa bir süre sonra Ford Puma, Maserati Ghibli, Levante ve Quattroporte için orijinal...

Okumaya devam et...

Valla ülkemize gelmesini bekliyorum. Opel insignia aracıma almayı düşünüyorum. Şuan Asymmetric 3 var 2016 model paramparça oldular artık. Yeni lastik bunu düşünüyorum. Nasip olursa inşAllah