Belli belirsiz çizikler polisaj ile geçer mi?

mehmeetakiff

Panpa
562
22
Marka
Volkswagen
Merhaba, bugün bir araç ile anlaşmak üzereyim araç yetkili bayinin ikinci el kısmında ama şu şekilde çok dikkatli bakınca görünen ufak çizikler var. Bu çizikler polisaj ile giderilebilir mi, yoksa rötuş mu yapılması gerekir? Teşekkürler
7dc91df4-34ec-4052-a76e-152064bad5aa.jpeg
b507d755-5bb8-47b5-ba68-e34c3b74dc83.jpeg
74b95908-181b-4d8d-9c73-5fc806baa68e.jpeg
93fde39e-9ce3-4108-a910-b2fd9d2cf9a2.jpeg
9178486e-0464-4365-8245-cb39a4e8d9ab.jpeg

Boya çıkmamış, astara gelmemiş, çoğuna tırnak bile girmez. İyi bir polisaj ile büyük oranda gider bu görüntü. Daha ağırlarının bile gittiğini görmüştüm.

Giderilebilir diye düşünüyorum, iyi bir polisaj ustası işi çözer. Yetkili bayiye polisaj yapın vs demeyin boşuna boyayı inceltmesinler.

Boya çıkmamış, astara gelmemiş, çoğuna tırnak bile girmez. İyi bir polisaj ile büyük oranda gider bu görüntü. Daha ağırlarının bile gittiğini görmüştüm.
Tamamdır çok teşekkür ederim, gidince tekrar bakacağım ben de çok takılmadım ama bi fikir almak istedim sadece. Sağolun tekrardan

Hocam 16K'da araba bir şey olmaz, çalıya çırpıya sürtmüştür. Eğer boya koruma yaptırma niyetiniz varsa kolayca geçeceğini düşünüyorum.

Hocam 16K'da araba bir şey olmaz, çalıya çırpıya sürtmüştür. Eğer boya koruma yaptırma niyetiniz varsa kolayca geçeceğini düşünüyorum.
Dün aracı aldık. Fotoğraflar çizikler belli olsun diye çok yakından çekilmiş çizikleri görmek için ciddi manada oraya odaklanmak gerekiyor, tırnak vs girmiyor ben de çalı çırpı diye düşünüyorum ama şu şekilde bir süre kullanırım problem olacak bir şey değil benim gözümde sadece evdekiler biraz acaba diye takılmıştı onlar da görünce sıkıntı olmayacağını anladılar zaten 😅

Dün aracı aldık. Fotoğraflar çizikler belli olsun diye çok yakından çekilmiş çizikleri görmek için ciddi manada oraya odaklanmak gerekiyor, tırnak vs girmiyor ben de çalı çırpı diye düşünüyorum ama şu şekilde bir süre kullanırım problem olacak bir şey değil benim gözümde sadece evdekiler biraz acaba diye takılmıştı onlar da görünce sıkıntı olmayacağını anladılar zaten 😅
Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın, hiç dert edilecek şeyler değil.