KAPALI Bmw 4 serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

friskyeagle

Düz Yol Gazcısı
17 May 2019
47
7
120
Marka
BMW
Merhaba arkadaşlar Bmw 4 serisi coupe 420d xdrive araç bakıyorum veya 420d de olabilir 2014 70 bin de araç buldum hi fi var hafızalı koltuk f1 vites coupe sizce alınır mı

Not: fiyat aralığı 220 ile 250 arası

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Sürüş zevki ön planda bir araç. Ancak, diğer konularda pek premium veya özel hissettirmiyor. Tatmin eder diyelim. Beyaz renk, piano black detaylar ile canavar gibi duruyor.
B81CB1B7-EE8A-4A92-A9AB-4F760C76E231.jpeg

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Dışarından bakanda sükse yaratan içeride bişey vaaedetmeyen bir araba.Sürüş dinamikleri üst düzey keyif verdirir ondan eminim .Ancak yine de hacim derdiniz yoksa 2 serisi 4 serisinden daha becerikli ona bakardım

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
4 serisi güzel görünse de çok karaktersiz geliyor bana,
F30'un coupe'ye çevrilmiş hali, hatta coupe yaptıkları aracı sonra tekrar 4 kapılı yapıp adına da "grancoupe" dediler ki bence tam fecaat.
F30 zaten küçük bir araç, 4 serisi iyice küçük geliyor bana.
İç mekan genişliği sizin için sorun değilse 2 serisine bakıp daha temiz araçlar alabilirsiniz.
Mutlaka coupe olacak diye aramıyorsanız da o paralara f10 520d hem temiz bulması daha kolay hem de "bence" daha güzel bir araç.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
250000 ciddi para paranın karşılığı değil autohold dahi yoktu bunda golf te varken sadece sürüş zevki yetermi sizce

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,535
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bence en büyük pişmanlığınız olur 4er almayın 🖐🏻

5er alın 3er alın arada kalmışlık modelini almayın ha eğerki öyle bir araç arıyorsanız bence başvurmanız gereken kapı 4 Halkanın A5 modeli 😇

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Bence en büyük pişmanlığınız olur 4er almayın 🖐🏻

5er alın 3er alın arada kalmışlık modelini almayın ha eğerki öyle bir araç arıyorsanız bence başvurmanız gereken kapı 4 Halkanın A5 modeli 😇
a5 kesinlikle malzeme kalitesi olarak ta daha üstün BMW sanki ilerlemiyor geri kaldı diğer emsallerine oranla

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
herkeste 3 5 var 4 ün çekici yanı bence bu
Herkeste olmasın istiyorsanız 3 ve 4'ten daha eğlenceli sürüşe sahip 2 litre dizel Jaguar Xe R Sport bakabilirsiniz. Zira o da Zf şanzıman kullanıyor. Açıkçası bildiğimiz bmw'lerden daha çekici bir otomobil. Öyle herkeste de göremezsiniz.

Son düzenleme:

friskyeagle

Düz Yol Gazcısı
17 May 2019
47
7
120
Marka
BMW
Herkeste olmasın istiyorsanız 3 ve 4'ten daha eğlenceli sürüşe sahip 2 litre dizel Jaguar Xe R Sport bakabilirsiniz. Zira o da Zf şanzıman kullanıyor. Açıkçası bildiğimiz bmw'lerden daha çekici bir otomobil. Öyle herkeste de göremezsiniz.

Dostum hatırlarsın belki mercedes c kasa alıcaktım 2 ay önce aldım ve satıyorum şu an. bmw özlemi çekiyorum koltukları olsun vitesi olsun direksiyonu olsun yok tekrar bmw ye dönücem 😅

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dostum hatırlarsın belki mercedes c kasa alıcaktım 2 ay önce aldım ve satıyorum şu an. bmw özlemi çekiyorum koltukları olsun vitesi olsun direksiyonu olsun yok tekrar bmw ye dönücem 😅
Hocam böylesine fazla bir özleminiz varsa sormanıza bile gerek yok. Direkt 4'ü alın gitsin. Zaten bu kadar sevdiğinize göre aldıktan sonra pişman olma olasılığınız da pek olmaz. Jag'ı niye öneriyorum ? Sürüş konforu ve sürüş zevki arasında ki dengeyi bu segmentte onun kadar iyi tutturan bir araç yok. Hemen hemen çoğu yabancı incelemeler bu konuda hemfikir. Üstelik nadir olması da sürücüsüne özel hissettiriyor. Baktığında daha iyi bir paket alıyorsun ama kişisel olarak bmw özlemim var diyorsanız zaten artık bize söyleyecek çok bir şey kalmamış demektir :)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Valla ben bu kadar yermezdim açıkçası 4'ü. 2 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, konfor ve izolasyon olarak çok daha olmuş dedirtiyor. Şekli şemali de yerinde, yakışıklı araç bence. Dar da değil ayrıca araba. A5'in arkasına ben sığmıyorum mesela. Arada kalmış bir model nasıl oluyor onu da anlamadım kaldı ki. Araba "3 de değil 5 de değil garip bir şey" değil, F30'un coupesi teknik olarak. F30'a göre daha iyi bir cruiser. Autohold da mekanik el fren olduğu için yok, yoksa ufak bir kodla yapılmayacak şey değil yani, tırt bir özellik.

friskyeagle

Düz Yol Gazcısı
17 May 2019
47
7
120
Marka
BMW
Hocam böylesine fazla bir özleminiz varsa sormanıza bile gerek yok. Direkt 4'ü alın gitsin. Zaten bu kadar sevdiğinize göre aldıktan sonra pişman olma olasılığınız da pek olmaz. Jag'ı niye öneriyorum ? Sürüş konforu ve sürüş zevki arasında ki dengeyi bu segmentte onun kadar iyi tutturan bir araç yok. Hemen hemen çoğu yabancı incelemeler bu konuda hemfikir. Üstelik nadir olması da sürücüsüne özel hissettiriyor. Baktığında daha iyi bir paket alıyorsun ama kişisel olarak bmw özlemim var diyorsanız zaten artık bize söyleyecek çok bir şey kalmamış demektir :)

Cenk dostum mail veya başka yol ile iletişime geçebilir miyiz ayrıntılı soru sorucam burada mesaj kutusunu bulamadım 😅

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım