BMW E90 Kasa Geri Çağırma

2010 model 320D E90 aracımı bugün aldığm randevu ile ''fan çıkış kademesindeki soketlerin kontrolü, gerekirse değişimi'' işlemini yaptırmaya Borusan'a götüreceğim.
Aynı araca sahip arkadaşlar borusan oto'yu arayarak şase numarasından öğrenebilirler...

mutlukaya33

abdullah mutlukaya
Takipçi
26 Haz 2022
1
0
10
31
mersin
Marka
BMW
2010 model 320D E90 aracımı bugün aldığm randevu ile ''fan çıkış kademesindeki soketlerin kontrolü, gerekirse değişimi'' işlemini yaptırmaya Borusan'a götüreceğim.
Aynı araca sahip arkadaşlar borusan oto'yu arayarak şase numarasından öğrenebilirler...

Merhabalar,
Aracınızı götürdünüz mü yetkili servis? Aynı konudan aracım da çağırılıyor. İşlem yapıldı mı? Yapıldıysa anlatabılır mısınız?
Götürmeye değer mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,033
1
1,104
2,570
Ankara
Marka
BMW
Merhabalar,
Aracınızı götürdünüz mü yetkili servis? Aynı konudan aracım da çağırılıyor. İşlem yapıldı mı? Yapıldıysa anlatabılır mısınız?
Götürmeye değer mi?
hocam işlem yapıldı, ben hiçbir değişiklik sezemedim. ön yolcu tarafının ayak bölgesinde tam konumunu bilmediğim soketler değişti. yarım günde teslim edildi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım