BMW F30 SPACER

alpckr33

Profesör
11 Eyl 2016
74
56
1,010
Mersin
Marka
BMW
Herkese selam. Smoke Motion’nun videosunu izledikten sonra aracmın lastiklerinin çok içerde kaldığını hissettim :). Spacerlar hakkında açıkçası hiçbir bilgim yok. Güvenebileceğim beni yarı yolda bırakmayacak bir marka arıyorum. Aracım Bmw 3 kasa f30. Bijon aralığımda 5x120. Fikirlerinizi,tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum :). Hayırlı günler...

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Bütçeniz yüksekse, H&R yada STGX bakabilirsiniz. Yerli üretim olarak FG Spacer var, oda kalitelidir.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Herkese selam. Smoke Motion’nun videosunu izledikten sonra aracmın lastiklerinin çok içerde kaldığını hissettim :). Spacerlar hakkında açıkçası hiçbir bilgim yok. Güvenebileceğim beni yarı yolda bırakmayacak bir marka arıyorum. Aracım Bmw 3 kasa f30. Bijon aralığımda 5x120. Fikirlerinizi,tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum :). Hayırlı günler...
O videoyu izledim, arkadaşım da kullanıyor aynı marka spacer. Kullandığı malzeme, eğer doğruysa güzel bir malzeme. Arkadaşım da bir sıkıntı yaşamadı şimdiye kadar zaten. SM alabilirsiniz bence.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Ben arka tekerde 15mm fg marka spacer kullanıyorum. Araç da önden çekiş.

Arabanın arkasının torsiyon olmasından dolayı, rot ayarından dolayı sorun yaşama ihtimalim de olmadı.

Geçtiğimiz günlerde yine FG üretimi 17mm ve 5 bijon spacer elimize geçti. Tartıda ölçtük, 5 bijon ve 1 spacer ağırlığı 1 kg. Çekişin oolduğu tekere takmak için bence çok büyük bir ağırlık.

Spacerın arka tekerleğe takılacağını var sayaraktan, çekişin arkada olduğu f30 gibi bir araca spacer takılmasını ben tavsiye etmem.

Ama benimki gibi önden çekişli araçlarda arkaya görsellik açısından, ölçü abartılmadıkça, takılmasında bir sakınca görmüyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım