KAPALI Bravo 1.4 T JET nasıl bilirsiniz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan semihs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihs

Asfalt Kurutucu
34
35
Arkadaşlar 1.2 TSI referance 2016 model aracimi sattim bugün itibariyle. Şuan araç ariyorum. Bir tane Bravo 1.4 T JET ile karşılaştım Dynemic Plus modeliymiş. Bu motor nasıl? LPG uyumu var mı?

Aklımdaki araçlar;

308 benzinli ( LPG takılabilir mi? )
Megane 3 1.6 Dynamic ( LPG'li )
Bravo 1.4 Turbo
Fiesta 1.4 Tit ( Arka diz mesafesi beni korkutuyor. )

Arkadaşlar 1.2 TSI referance 2016 model aracimi sattim bugün itibariyle. Şuan araç ariyorum. Bir tane Bravo 1.4 T JET ile karşılaştım Dynemic Plus modeliymiş. Bu motor nasıl? LPG uyumu var mı?

Aklımdaki araçlar;

308 benzinli ( LPG takılabilir mi? )
Megane 3 1.6 Dynamic ( LPG'li )
Bravo 1.4 Turbo
Fiesta 1.4 Tit ( Arka diz mesafesi beni korkutuyor. )
Hocam bütçeniz ne kadar?Baktığınız araçların fiyatı ne kadar? 308 hangi motor?

Hocam bütçeniz ne kadar?Baktığınız araçların fiyatı ne kadar? 308 hangi motor?
Hocam 42.500'ü geçmek istemiyorum, LPG olması az yakması hb olması gerekiyor .. Aklımda olan araçlar 308 1.6 VTI'lere lpg takılıyor mu bilmiyorum takanları gördüm aynı şekilde bravolarda fiyat olarak iyi durumda..

Bunların dışında Megane 3 bulursam oda güzel bi seçenek benim için.

Bravo çok güzel araçtır bu konuda hiç şüphe duymayın derim başta , fakat 1.4 T-JET Turbolu motor olduğu için lpg uyumu sıkıntılıdır , dizeline yönelin derim eğer ki düşünüyorsanız , dolu paketi harikadır binip sürün anlayacaksınız. Yanlışım olmasın 308ler düz atmosferik oldukları için daha rahattır lpgsi sanıyorum , ama pejoların genelde sorunları var alacağınız model kafamda canlanınca elektrik aksam olarak sorunları var diye biliyorum. meganeye hiç bulaşmayın kesinlikle. Fiesta arka diz mesafesi boylara göre değişir , daha önceden fiestam vardı 1.80-5 civarı boyum var arkamda anca 150 hadi 160 birisi dik pozisyonda oturabilirdi.

Hocam 42.500'ü geçmek istemiyorum, LPG olması az yakması hb olması gerekiyor .. Aklımda olan araçlar 308 1.6 VTI'lere lpg takılıyor mu bilmiyorum takanları gördüm aynı şekilde bravolarda fiyat olarak iyi durumda..

Bunların dışında Megane 3 bulursam oda güzel bi seçenek benim için.
O arabalardan sadece fiestayı biliyorum arkası biraz dardır onu belirteyim benimde önerim aynı fiyatlara 1.4 d auris veya 1.3 cdti astra da bakabilirsiniz

Bravo'lara lpg takılıyor, o açıdan sıkıntı olmaz. Çünkü benim aracım da aynı motoru, hem de daha yüksek beygirle kullanıyor ve lpg de sıkıntı yok.
Ama onun dışında bravo kpnusunda bir şey diyemem.

Astra H 1.3'ler eski modeller anca bulabilirim birde çok km yüksek oluyor.. Bir tane 36bin liraya 1.4 T dynamic bravo var o aklıma takıldı aslında olabilir diye, fiyati ucuz çünkü birde lpg takıp binebilirim.

Bravo ya LPG takılıyor , iyi bir kit ve Sağlam bir usta ise sorunsuz olacaktır . Rahmi abideki gibi.

Bagaj hacmi oldukça iyi sedanları aratmayacak şekilde , İçide iyi , tasarımı hoşunuza gittiyse alabilirsiniz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bravo'lara lpg takılıyor, o açıdan sıkıntı olmaz. Çünkü benim aracım da aynı motoru, hem de daha yüksek beygirle kullanıyor ve lpg de sıkıntı yok.
Ama onun dışında bravo kpnusunda bir şey diyemem.
Tam da bunu söylemek için gelmiştim. :D @stan arkadaşımız t-jet motorlu arabasına pahalı, karmaşık ama verimli çalışabilen bir lpg taktırmıştı. Detaylara hakim. :) Bravo için genel olarak çok başarılı bir araba diyebilirim. Sürüşü gayet iyi. Sadece iç mekanında detaylardaki malzeme kalitesi vasat kalıyor o kadar. Konforuna ve sürüş keyfine söyleyecek bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...