Bridgestone Turanza T001

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Herkese merhaba, başlıktaki lastiği 2015 yaz sezonuna girerken satın aldım. Kullandığım araç 2009 model Mitsubishi Lancer, otomobilin orijinal ebatları 205/60 R16 92V. Lastik başına 40 lira fark ettiği için ben 205/55 R16 91V aldım. Önceki lastiklerim Sava Intensa HP idi, 8200 liralık hasar kaydını çıkardıktan sonra en kısa zamanda daha iyi bir lastik almam gerektiğini anlamıştım ama o zaman bilgisiz olduğum için bu lastikleri aldım. Zamanında bu lastiklerin tanesini 200 liradan almıştım. Yeni araştırmalarım sonucu bu lastikler eski Turanza ER300 lere göre daha konforlu ve daha iyi yol tutuyordu, lakin yapılan geliştirmeler hiç bir işe yaramamış. Kesinlikle hiç memnun değilim, çok sert, araç mütemadiyen yüzüyor. Islakta çok tehlike atlattım. Çok geç ısınan bir lastik. Isındıktan sonra fena denmeyecek derecede yol tutuyor ama kaç kere ısıtacak kadar kullanıyorum bilmiyorum :) Kısacası önereceğim bir lastik değil kendileri, bu ebatta Continental ContiPremiumContact 5, Goodyear Efficentgrip veya Efficentgrip Performance veya bütçeniz kısıtlı ise Nokian Line'a yönelmenizi şiddetle tavsiye ederim. Sessiz olduğu için Continental yerine Goodyear tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım