KAPALI Broadway hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MERT92

Asfalt Kurutucu
28 Mar 2019
58
3
520
Merhaba arkadaşlar,
91 model bi broadway aldım. Aracımın taban halısı orjinal fakat oldukça kirliydi ben de taban halısını değiştirmek için tanıdığım bir ustaya gittim. Kendisi taban halısını komple söktüğünde durum felaketti her yer pas içindeydi hatta sağ ön koltukta oturan yolcunun ayak bastığı yer çürümüş ve biraz delinmişti. Oraya parça kaynattı ve tabanı komple beyaza boyadı. Fakat koltukları tekrar taktığında koltuklar ileri geri kaymıyordu artık ve sürücü koltuğu biraz sola yatık vaziyetteydi. Torpido kısmı tam sabitlenmemişti. Dolayısıyla yolda giderken o kısımdan sürekli ses geliyor. Konsoldaki fan çalışmıyor, sıcak soğuk ve ayağa başa üfleme tuşları çalışmıyor. Daha sonra ne kadar yinelesem de bir bahane bulup yapmadı bir türlü arabayı.

Aracımın sorunları;

Ön sol ve sağ koltuk ileri geri kaymıyor.

Aracım benzinde tüpteki kadar verimli çalışmıyor

İç ışıkları çalışmıyor

Benzin göstergesi çalışmıyor

Atiker tüp tankı var ama ne kadar lpg kaldığını göstermiyor ( arkadaşım atikere giderek 100 lira karşılığında bunu yaptırabileceğimi söyledi)

Hız göstergesi bir hafta önce sallanıyordu artık hiç göstermiyor

Aracımı hiç benzinde çalıştırmama rağmen ara sıra ( özellikle keskin sağa ve sola dönüşlerde) benzin kokusu geliyor.

Araç cam suyu sıkmıyor ve sileceklerin çalışma sistemi gerçekten dandik. 1. Kademede hiç çalışmıyor. 2. Ve 3. Kademelerde çalışma hızı aynı ve sileceği durdurduğumda silecekler olduğu yerde kalıyor tekrar yerine gelmiyor

İstanbul anadolu yakasında aracımın bu tür sorunlarıyla uğraşacak bir usta var mı bildiğiniz? Pahalı olmayan ve işini yarım bırakmayan?

• Üzgün
Tepkiler: Basri Amca

MERT92

Asfalt Kurutucu
28 Mar 2019
58
3
520
Asil işi elektrikçilik. Ama Ford aşığı bir adam, granada taunus ustası. Düşünün antalyaya düğüne geldi. Broadwayle gittik bir sürü dolaştık. Bütün gün gezdik. Elini attığı yeri düzeltti bro nun. Bi de 2 tane lastik hediye etti :D
Çok çok iyi niyetli ve işini düzgün yapan bir usta. Sırf Ahmet abi için İstanbula arabayla gider otobüsle dönerim.
çok teşekkür ederim müsait olduğum ilk anda arayacağım

MERT92

Asfalt Kurutucu
28 Mar 2019
58
3
520
Asil işi elektrikçilik. Ama Ford aşığı bir adam, granada taunus ustası. Düşünün antalyaya düğüne geldi. Broadwayle gittik bir sürü dolaştık. Bütün gün gezdik. Elini attığı yeri düzeltti bro nun. Bi de 2 tane lastik hediye etti :D
Çok çok iyi niyetli ve işini düzgün yapan bir usta. Sırf Ahmet abi için İstanbula arabayla gider otobüsle dönerim.

Kardeşim ben bu numarayı 2-3 defa aradım hep kapalı çalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım