caddy vs connect

caddy vs connect

• caddy

Kullanılan: 20 40.0%
  • connect

Kullanılan: 30 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
seçimleri görelim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Konforsa caddy ticaretse connect.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semikk

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
11
3
595
Kayseri
Üstad, arkadaşım arka arkaya 3 nesil caddy aldı. Hepsini deneyimledim. Diğer bir arkadaşımda iki farklı nesil connect e bindi. Onları da deneyimledim. Caddy nin en sevdiğim modeli 2011 model life tdi 1.9 dsg idi. Şanzımanı mükemmel çalışıyordu tepkileri vs güzeldi. yakıt tüketimi de üzmüyordu ayrıca. Tek dezavantajı arabanın koltukları hiç rahat değil. Fakat 2012 Comfortline paketinde koltuklar tek kelime ile muazzam ! Diğer taraftan, bindiğim connectlerde ( Son kasa hariç) konfor, 2009-2011 arası caddy ile kıyaslandığında farklı değil. Gidiş ve yakıt tüketiminde ise caddy oldukça önde !

Edit : Bu arada sen en son kasa kıyaslamalarını istemişsin, ben eskilerini kıyasladım helal et :)

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Eğer yeni kasa ise Connect, Ama eski kasa yani 1.8 Connect'lerse Caddy kesinlikle. 1.8 Connect'ler biraz yakıyor. Ama 110'luk çok iyi gidiyor ve çok iyi yük taşıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Eski connect'ler direkt ticariydi, yani has ticari denebilir. Fakat yeni connect'ler focus, yani binek araç platformu üzerine üretiliyor. Son dönemlerde caddy'lere olan ilgi azaldığı için açıkçası bu araçların nasıl üretildiğini de bilemiyorum. Zaten vw de caddy modellerinden ziyade o kısımdaki müşterisini transporter ve caravella modellerine doğru çekmeye çalıştı ki başardı da. Binek olarak kullanılacaksa connect daha iyi olacaktır.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Kesinlikle Connect.Kendini binek gibi hissettiriyor.Caddy artık 2004 den beri aynı sıkmaya başladı.Connectte cam tavan filan da var ve aile kullanımına daha uygun.Arka camı açılıyor en azından(Kudurun VAGçılar)Eski kasalarda Caddy seçerdim ama yeni kasaysa kesinlikle Connect.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım