Castrol mu Mobil 1 mi?

Hangi Yağ Markası?

• Castrol

• Mobil 1

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Jant

Asfalt Kurutucu
25 Eki 2016
12
1
595
İyi günler, bossat kullanıcısıyım araçta direk castrol önerisi var ama mobil 1 yağa çok daha kaliteli diyen sanayi ve arkadaşlarım var size göre nasıldır iyi forumlar.

Son düzenleme:

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
''hangi yağı kullanıyorsunuz?'' diye bir başlık altında bu konu detaylıca konuşuldu,konuşulmakta. eminim ki cevabnızı orda bulursunuz iyi forumlar...

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Forumda yağ konusu var kesinlikle göz atın , ama illaki castrol mü mobil1 mi derseniz mobil1 derim.

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Arac markalarinin illede su marka demesi cok reklam kokuyor. Yagin bi standarti vardir, o standarti tasiyan yuksek kalite yagi kullan der gecerler normalde.

Ben castrol 10-40 kullaniyordum mobil1 5-30 a gectim bir suredir. Arada buyuk farklar oldugunuda dusunmuyorum acikcasi. Castrolun marka bilinirligi daha yuksek ama buda demek degilki castol daha iyi.

Mobil1 5-30 da arac daha sessis ve motor daha cabuk isiniyor, en belirgin fark bu oldu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım