KAPALI Clio 3 Dci 65hp egr temizligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azizkizil

Düz Yol Gazcısı
23 Ocak 2017
2
0
235
Arkadaslar selam. Arkadaslar bende 2006 clio 3 dci var 65 hp. Son zamanlarda arac gitmekte zorlaniyor hatta vites gecislerinde ust devirleee cikarken hizlanip- yavasliyor. Bana egr den kaynakli dedi bir arkadasim ama bu 65 liklerde egr varmi? Varsa nasil temizlenir ben nasil yapabilirim? Bu konuda bana yardimlarinizi bekliyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
65'lik motorlarda egr valfi yok diye biliyorum. Ama yine de egr valfinin olması gereken yerde kapak, tapa vb bir şeyler olması lazım. O bölgenin o tapa çıkartılarak temizlenmesinde fayda var.

azizkizil

Düz Yol Gazcısı
23 Ocak 2017
2
0
235
65'lik motorlarda egr valfi yok diye biliyorum. Ama yine de egr valfinin olması gereken yerde kapak, tapa vb bir şeyler olması lazım. O bölgenin o tapa çıkartılarak temizlenmesinde fayda var.
Hmm anladim. Oranin bir resmini yada nasil yapildigina dair bir video olsaydi cok iyi olurdu. Bu arada wurth un spreyleri var hava emis yoluna sikilan. Bunun bir faydasi varmidir?

alper1001

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2019
52
96
560
38
Kocaeli
Marka
Honda
bende yok diye biliyorumi, aklı selim bir ustanın bakmasında fayda var, partikülle alakalı bir mevzuda olabilir, bence egzoz sisteminin genel bir kontrolü şart

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hmm anladim. Oranin bir resmini yada nasil yapildigina dair bir video olsaydi cok iyi olurdu. Bu arada wurth un spreyleri var hava emis yoluna sikilan. Bunun bir faydasi varmidir?
Şöyle bir video var. Motor tam uymuyor, EGR'li olan bu. Ama genel fikir edinmenize yardımı dokunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım