KAPALI D segmentinde bir araç seçememek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cruz.ira

Düz Yol Gazcısı
10 Mar 2017
1
0
235
Arkadaşlar selam. Bir süredir aklımda bir D segmenti araç almak var. Lakin arada kalmış durumdayım. Ford Mondeo, Skoda Superb, Opel İnsignia, Renault Talisman... Vergi avantajı yüzünden Mondeo ve Superb daha cazip geliyor bana ama bilemedim. Günlük hayatımda da biraz kararsız biri olduğumdan sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Geçen gün bende düşündüm..hatta ara ara düşünüyorum ne alırdım diye.. dizel otomatik olacaksa Mondeo elenİyor (mağlesef 1.6 da yok...ama 2.0 düşünülürse neden olmasın)... Geriye VW grubu.. Talisman ve oldukça ağır olan S60 kalıyor...hep VW grubu kullandım..,bıktım desem yeri var.. Talismana alıcı gözüyle bakardım...

Bu arada muhtemelen oldukça iyi bir 508 ve C5 ile birlikte yeni Insignia da düşünülebilir...ben özellikle 508 den umutluyum... Peugeot 308 attığı adımı 508 e taşırsa Vw grubuna alternatif olur 1.6 dizel otomatik kombinasyonunda.,.. tabi yazdıklarım 1.6 diZel ve otomatik etrafındaki seçenekler (benim için olmazsa olmaz gibi bir şey..en azından şimdilik)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım