KAPALI DODGE NİTRO 2.8 CRD. SXT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraksnckttn

Taklacı Güvercin
8 Şub 2017
9
4
295
26
Yalova
Bu aracı almayı düşünüyorum.Fakat ne internette ne de youtube da faydalı herhangi birşey bulamadım araç hakkında bilgi sahibi olan ya da kullanmış biri varsa araç hakkındaki görüşlerini söyleyebilir mi ? Amerikan vari araçlara ilgim var. Bu araçta çok hoşuma gitti.Tek şüphem bi arıza verdiğinde maliyeti ve iç malzeme kalitesi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,376
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
makyajla güzel olan kadınlar gibi, dışı güzel gelebilir fakat motoru çok hantal ve oldukça fazla yakıyor
içi tam bir 2005 leri Amerikanın olduğu gibi kalitesiz parça sıkıntısı da çekebilirsiniz ben olsam başka alternatiflere yönelirim
Hantal demişsin de kullanan bir arkadaş olmuştu. Kendi Jeep Compass'ının yerine bir kaç gün kullanmıştı. Işıklarda kalkışta yeterince yüklenilirse 2 teker üzerine kalktığını söylemişti. Atacak bir arkadaş da değildir. Alt yapısı veya iç mekanı hakkında başka hiçbir bilgim yok. :)

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Yahu araba zaten yığılır, Amerikan jipi :) O hantallığı default olarak geliyor. O yüzden direk gitmemesi olarak anladım ne yalan söyleyeyim :)
ssangyong rexton 2.7 xdı vardı amcamda, fenada gitmiyordu torku oldukça yüksekti ama inanılmaz hantal odunsu kaba bir araç, Nitro da öyle,
tabi ki bir Amerikan jipinden süper hisler çeviklik beklemek yanlış olur ama netice de hantal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım