stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Hayırlı olsun Erhan yaptıkların. Özellikle kilit konusu güzel dokunuş olmuş.

Ben de 1 seneden uzun zamandır MiTo'da Racing Diff'in kitini kullanıyorum. Genel olarak oldukça memnunum. Dediğin gibi OEM kilit karşılaştırması olarak geçenlerde MiTo ile aynı Şasi ve aynı şanzımanı kullanan Corsa OPC cup aracını pistte kullandım. OPC'deki OEM olarak gelen Drexler LSD'nin, Racing Diff'e göre çok daha agresif çalıştığını net gördüm. Ama para çokomel grafiğine bakınca Racing Diff hala çok başarılı kalıyor.

ekocatop

Asfalt Kurutucu
27 Kas 2016
19
54
635
Hayırlı olsun Erhan yaptıkların. Özellikle kilit konusu güzel dokunuş olmuş.

Ben de 1 seneden uzun zamandır MiTo'da Racing Diff'in kitini kullanıyorum. Genel olarak oldukça memnunum. Dediğin gibi OEM kilit karşılaştırması olarak geçenlerde MiTo ile aynı Şasi ve aynı şanzımanı kullanan Corsa OPC cup aracını pistte kullandım. OPC'deki OEM olarak gelen Drexler LSD'nin, Racing Diff'e göre çok daha agresif çalıştığını net gördüm. Ama para çokomel grafiğine bakınca Racing Diff hala çok başarılı kalıyor.
Yorumun için çok saol bro kilitten sonra sürüş dinamiği çok farklı bir boyuta geldi firen meselesinini çözünce bir piste de girmeyi planlıyorum bakalım orada neler yapacağız :)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Hayırlı olsun, maşallah makina çok güzel. Ben de çok bakındım ancak temizini bulmak samanlıkta iğne aramak gibi artık. Ne kadar temiz de alsanız, titiz petrolhead kafası mutlaka üzerinde ciddi masraf da yapıyor. Dokunuşlar da yerinde olmuş. Aracın kombinasyonu da çok şık Maşallah

ekocatop

Asfalt Kurutucu
27 Kas 2016
19
54
635
Hayırlı olsun, maşallah makina çok güzel. Ben de çok bakındım ancak temizini bulmak samanlıkta iğne aramak gibi artık. Ne kadar temiz de alsanız, titiz petrolhead kafası mutlaka üzerinde ciddi masraf da yapıyor. Dokunuşlar da yerinde olmuş. Aracın kombinasyonu da çok şık Maşallah
Yorum için teşekkürler, temiz araba işi çok sıkıntılı heleki performanslı bir Coupe arabada içine sinen araba bulmak gerçekten çok zor. Alıyorsun bir tur zaten bakımı oluyor sonra yaşının getirdiği yorgunluklar parçalar e birazda keyif alayım diyorsun kocaman bir liste oluyor :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım