egea 1.6 m-jet DCT testim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bikere egeanin kendisinden bahsetme geregi duymuyorum. Motor sanziman uzerine konusacam: genellikle ayni motor ve sanziman oldugu icin tepkileri giuliettanin "normal" modundaki gibi ve hani eko moduna aldiginiz takdirde bile hani evet ust viteslere geciyor hemen fakat gerekli guc taleplerinde alt vitese gecmekte nazli davramiyor, geciş hizini cok begendim gercekten hissettirmeden gecebiliyor vitesler performansli suruslerde manuel modda vitese verdigi tepkileri cok hizli. Yani kisaca dizel otomatiğide olmuş egeanın
1f642.png
yaklasik 5-6 bin gibi bi fiyat farki soz konusu ama deger bence cunku basarili ve sorunsuz olacagina inandigim bi sanziman cunku kirilgan hissettirmedi kararsiz kalma durumu hic olmadi gayet kararinda ve emin secimler yapiyor sanzima

Son düzenleme:

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Eveet egea montagna mı dersiniz, egea tereno mu dersiniz iste italyanca of road la ilgili uydurun kendiniz ce bisey

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-10-18-21-51-16_1.jpg
    Screenshot_2016-10-18-21-51-16_1.jpg
    130.7 KB · Görüntüleme: 277

YagizKeskin

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
16
20
595
Merakla beklediğim sw modelini bende inceledim ama dct'si yok henüz. Egea genel anlamda beğendiğim bir araç. Egea sw ile 500l living ikilemi arasındayım. Şu an bende living mevcut ancak yıl sonunda sıfırlamayı düşünüyordum. Egea'nın da sw'sini merakla bekliyordum. Dct şanzımanın performansı tatmin etmesi güzel. Sw dct farkı koyarsak liste fiyatı 85-86 bin tl oluyor, daire peşinatı gibi :D 50-60 binlik araçlar 5-6 senede 80-90 bin oldu.
500L Living.
500 serisinin retroluğu o kadar hoş ki :)

YagizKeskin

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
16
20
595
İnternette SUV hakkında birkaç haber gördüm aslında. Fiat Ducato'yu bitirip Egea Okul falan yapacak bu gidişle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım